Відбулася презентація результатів опитування "Президентські вибори - 2010"

У Києві оприлюднили результати луганського обласного exit-poll

У понеділок, 18 січня, в Інформаційному агентстві УНІАН відбулася презентація результатів опитування "Президентські вибори - 2010. Луганський обласний екзит-пол", проведеного Центром соціальних технологій «Соціполіс» 17 січня, під час виборів Президента України на замовлення Агентства моделювання ситуацій.

У презентації результатів опитування взяли участь директор АМС, Віталій Бала, заступник директора АМС Олексій Голобуцький і директор ЦСТ «Соціполіс» Сергій Панченко.

Олексій Голобуцький, заступник директора Агентства моделювання ситуацій:

«За даними нашого екзит-полу жителі Луганської області проголосували наступні чином: Віктор Янукович набрав 59,2% голосів, Сергій Тігіпко - 12,5%, за Тимошенко проголосували 11,3%, Симоненко 4,9% і 3,6% підтримали Яцценюка. Якщо порівняти ці результати з результатами дослідження «Оцінка соціально-політичної ситуації в Донецькій і Луганській областях напередодні виборів Президента України», проведеним «Соціполісом», в період з 7 по 20 грудня, то ми спостерігаємо, що в Луганському регіоні збільшилася підтримка таких кандидатів як Тимошенко і Тігіпко в середньому на 4-6%. "

Віталій Бала, директор Агентства моделювання ситуацій:

«Ми вирішили провести регіональний екзит-пол і використовувати його результати, для визначення ступінь фальсифікації на цих виборах. Порівняння даних нашого екзит-полу і даних виборчих комісій дозволяє оцінити на скільки чисто вони пройшли. На жаль, ставка штабу Віктора Януковича в Донбасі робилася на адмінрессурс, маніпуляції і фальсифікації. Про це свідчить те, як був організований процес голосування на дому, як змінювався реєстр виборців і як протидіяли на дільницях спостерігачам. Необхідно докласти всіх зусиль, що б У наступному турі виборів ця картина не повторилася. Зараз самий час правоохоронним органам взятися за роботу і навести порядок, щоб наступний тур пройшов у більш легітимною обстановці. »

Читайте також:

Організатори exit-poll пояснили розбіжності в даних опитувань

Янукович переміг на Сході та Півдні, Тимошенко - на Заході, Півночі та в Центрі

Розбіжності в результатах exit-poll пояснили різницею між селом та містом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: