Відбутися штрафом: у ВР провалили законопроект, який посилював відповідальність викрадачів авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У тексті документа пропонувалося ув'язнювати злочинців на термін від 5 до 8 років. 

У Верховній Раді провалили законопроект, який посилював відповідальність викрадачів авто. Особливо тих, які використовують спеціальні електронні пристрої для злому. У тексті документа пропонувалося ув'язнювати злочинців на термін від 5 до 8 років. Однак, через невдале голосування, як і раніше, за незаконне заволодіння авто можна відбутися штрафом, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Кодграбер або просто сканер - зчитує або генерує код брелока від сигналізації. Кілька натисків - і машина без охорони.За допомогою цього пристрою злочинці за лічені  секунди грабують практично будь-яке авто на сигналізації.

Саме за допомогою таких електронних пристроїв, кажуть у поліції, найчастіше грабують елітні авто. І нині такі грабежі - стають популярними. Адже власники авто можуть навіть не підозрювати, що машину обікрали.

Придбати такі пристрої нескладно, бо їх чимало у вільному доступі. Один зі сканерів пропонують придбати за 25 тисяч гривень. 

Відповідальність за крадіжку авто зі спеціальним пристроєм чи без нього - однакова. Штраф, обмеження або позбавлення волі від 3 до 5 років. Парламентарі вирішили збільшити відповідальність за використання сканерів, бо крадій фактично готується до злочину. За викрадення авто - від 5 до 8 років. А за грабіж майна всередині - від 3 до 6-ти. 

Законопроект підтримали у першому читанні. Його мали проголосувати у другому. Кілька разів ставили на голосування. Однак депутати так і не спромоглися зібрати достатню кількість голосів «за». 

Кореспонденти ТСН Інна Власова, Костянтин Богуславський та Данило Лисенко. 

ВідеоДепутати не проголосували за законопроект, який посилював відповідальність викрадачів авто

У Раді провалили законопроект, який посилював відповідальність викрадачів авто. Особливо тих, які використовують спеціальні електронні пристроїв для злому. У тексті документу пропонувалося ув'язнювати злочинців на строк від 5 до 8 років. 

Депутати не проголосували за законопроект, який посилював відповідальність викрадачів авто

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції