Відеотур по лондонському пентхаусу Ахметова виклали в Інтернеті (відео)

Відео апартаментів в лондонському комплексі One Hyde Park з видом на Гайд-парк, де нещодавно за 220 млн доларів придбав пентхаус Рінат Ахметов з'явилося в Інтернеті.

В Інтернеті з'явилися відео, де демонструються апартаменти в лондонському комплексі One Hyde Park з видом на Гайд-парк, де нещодавно за 220 млн доларів придбав триповерховий пентхаус народний депутат України Рінат Ахметов.

Як відомо, угода була здійснена на завершальному етапі зростання ринку нерухомості в 2007 році через офшорну компанію Water Property Holdings із залученням юридичної фірми з офісами в Росії та Україні.

Згідно угоди, покупець планує витратити до 60 млн фунтів стерлінгів (97,6 млн доларів) на обладнання пентхаусу.

Відзначимо, комплекс One Hyde Park є найдорожчим у Лондоні і нараховує більше 80 квартир.

Після оприлюднення інформації про купівлю пентхауса в холдингу Ахметова - СКМ - заявили: у 2006 році компанія ухвалила рішення про входження в сегмент нерухомості і протягом 2006-2007 років був формований портфель об'єктів нерухомості, як в Україну, так і за її межами.

"Основними критеріями при формуванні портфеля були і залишаються унікальність об'єкта (у тому числі - місце розташування) і потенціал для зростання вартості об'єкт", - підкреслили в СКМ.

Читайте також:

Ахметов пояснив, навіщо йому найдорожчий пентхаус у світі

Ахметов купив найдорожчий пентахаус у Лондоні

Ахметова визнали найбагатшою людиною СНД

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: