Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скульптура встановлена біля могил 11 радянських воїнів та 43 партизан.

У місті Гайворон Кіровоградської області невідомі пошкодили скульптуру солдата у сквері Перемоги.

Про це повідомляє міська рада.

Скульптура встановлена біля могил 11-и радянських воїнів та 43-х партизан. Невідомі відбили чи відірвали руку пам’ятника та лавровий вінок.

Відділ культури районної держадміністрації створив комісію, яка буде розслідувати цю подію. Понівечену скульптуру було оглянуто, складений відповідний акт. Міськвиконком звернувся до ймовірних свідків події із проханням повідомити про побачене правоохоронним органам.

У сквері Перемоги міста Гайворон встановлені меморіали жертвам Чорнобильської катастрофи, воїнам інтернаціоналістам, також там розташовані місця поховань загиблих Другій світовій війні військових.

Нагадаємо, у Дніпрі на вулиці Каруни в ніч проти 1 січня невідомі облили фарбою пам'ятник комунарам, привітавши з днем народження українського політичного діяча, провідника ОУН Степана Бандери. Вандали облили 8,5-метровий пам’ятник із фігурами робітника, солдата, матроса і студента червоною фарбою, а навколо постамента залишили написи: "Серп і молот, смерть та голод", "Слава УПА", "І на деревах замість листів будут вішать комуністів". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції