Відірвані губи, погризені вуха та сліди від гасіння цигарок: у Черкасах рятують закатованого хлопчика - депутат

Відірвані губи, погризені вуха та сліди від гасіння цигарок: у Черкасах рятують закатованого хлопчика - депутат

Фото: Google

Медики повідомили, що у дитини також відірвана частина статевого органу.

У Черкасах в обласній дитячій лікарні рятують закатованого 6-річного хлопчика, з якого ймовірно кілька днів знущались люди. 

Про це у Facebook повідомив депутат Черкаської обласної ради, екснардеп Олег Петренко. 

Екснардеп ВР зазначив, що дитина пережила справжнє пекло. На його тілі виявили ознаки тортур. 

"В обласній дитячій лікарні після нелюдських тортур і травм медики намагаються врятувати життя хлопчика 2014 року народження. Шансів мало. У нього – страшна гематома головного мозку. Судячи з пролежнів, він кілька днів він був без свідомості. Відірвані губи і погризені тваринами вуха, сліди від гасіння цигарок на тілі", - написав депутат. 

Чоловік зауважив, що хлопчика знайшли на подвір’ї, де проживають літні люди, поблизу Дитячого парку. Сторож парку ще 24 серпня чув дитячі крики. Ймовірно тоді і знущались із хлопчика. 

"24 серпня, у розпал фестивалів і святкувань, сторож Дитячого парку чув дитячий крик. Лише через кілька днів бабця, на подвір’ї якої і отримала дитина травми, викликала швидку. Бабця з дідом – проблемні для всього кварталу вже багато років. Ще за часів, коли я був народним депутатом, допомагав вирішити питання з вилучення у них близько 15 величезних алабаїв, які тероризували сусідів. Але ті опісля знову знову завели велику кількість собак, але вже меншого розміру. І от – нова трагедія", - написав депутат обласної ради. 

Наразі за життя дитини борються медики. Депутат облради вимагає від правоохоронці оперативно розслідувати справу. 

Як розповів у коментарі “18000” директор Черкаської дитячої обласної лікарні Микола Кондрацький, стан хлопчика вкрай важкий.

хлопчика відірвані вуха, немає нижньої губи, частини статевого органу. Потрібна операція, але не можемо її робити, тому що такий стан не дозволяє. Навіть транспортувати не можна. Усе розбалансовано: калій, натрій, білка – нуль. Батьки до дитини не приходили", - сказав Микола Кондрацький.

За даними видання, дитина перебувала у своїх бабусі та дідуся. 

Нагадаємо, у Харкові на озері за невідомих обставин потонув 12-річний хлопчик

Новини України: у Черкаській області правоохоронці 1,5 години катували чоловіка

Новини України: у Черкаській області правоохоронці 1,5 години катували чоловіка

Повʼязані теми:

Наступна публікація