Відключення "сірих мобільних" не переносили на півроку

Жодних рішень, щодо відміни або перенесення терміну відключення від надання послуг мобільних телефонів, які потрапили до "сірого списку" НКРЗ не приймала.

Український державний центр радіочастот (УДЦР) відключатиме "сірі мобільні" за графіком, повідомляє прес-служба УДЦР.

Таким чином УДЦР спростував інформацію, поширену ЗМІ щодо перенесення термінів відключення операторами мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких внесено до так званого "сірого списку". "Жодних рішень, щодо відміни або перенесення терміну відключення від надання послуг мобільних телефонів, які потрапили до "сірого списку" НКРЗ не приймала", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що до "сірого списку" заносяться коди ІМЕІ мобільних телефонів, що підключилися до мережі оператора, законне походження яких на Україні не підтверджено.

Згідно з чинними ліцензійними умовами оператори мобільного зв'язку повинні направити абонентам мобільних телефонів, коди ІМЕІ яких увійшли до "сірого списку", відповідне попередження та через 3 місяці з дати першого підключення такого телефону до мережі припинити його обслуговування.

Раніше, деякі ЗМІ повідомляли, що відключення мобільних, коди ІМЕІ яких увійшли до "сірого списку", відкладається на півроку через нестачу коштів на спецобладнання.

Вимкнути сірі мобільні телефони мають 16 січня 2010 року.

Читайте також:

Відключення нелегальних мобілок відклали на півроку

Трьом мобільним операторам заборонили рекламувати "нульові" тарифи

ООН буде роздавати гуманітарну допомогу по СМС

У США з'явився автомат для утилізації старих мобільників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: