Відкриття кордонів Євросоюзу: Степанов розповів, чому Україна не потрапила до країн "зеленої зони"

Відкриття кордонів Євросоюзу: Степанов розповів, чому Україна не потрапила до країн "зеленої зони"

Архівне фото / Фото: www.flickr.com/Henk Verheyen

Від 1 липня ЄС планує відкрити кордону для країн, в яких низький показник захворюваності.

Рівень захворюваності на коронавірус в Україні складає 57 випадків на 100 тисяч населення, в той час як Євросоюз відкриє свої кордони для країн з показником 16 випадків і менше.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Міністр зазначив, що з таким високим рівнем захворюваності Україна не потрапляє до "зеленої зони" ЄС, отже вільного в’їзду наших громадян до країн Шенгенської зони найближчим часом не відкриють.

"Хочу нагадати, що ще два тижні тому цей показник (рівень захворюваності) був на рівні 37. Тобто таке шалене зростання, яке відбулось протягом останніх двох тижнів", - наголосив Степанов.

В’їзд залишиться відкритим для деяких категорій громадян: дипломатів, людей, які їдуть на сезонну роботу, на навчання, або шукають притулку в країнах ЄС.

Дивіться наживо брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусу в Україні.

Опубліковано ТСН Понеділок, 29 червня 2020 р.

Нагадаємо, Євросоюз від початку липня відкриє кордони для подорожувальників з 14 країн, також готові пустити туристів з Китаю, якщо країна запропонує взаємну угоду для мандрівників з ЄС.

Водночас у Євросоюзі визначили країни, з якими кордон не відкриють через надвисокий рівень захворюваності. До "червоної зони", зокрема, потрапили Бразилія, США та Росія.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація