"Відлуння Кемерова": ТСН перевірила на пожежну безпеку бізнес-об’єкти Порошенка, Гройсмана і Кличка

Дата публікації
Перегляди
6075
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Відлуння Кемерова": ТСН перевірила на пожежну безпеку бізнес-об’єкти Порошенка, Гройсмана і Кличка

Фото: УНІАН

До уваги журналістів потрапили готель, ТРЦ і кондитерський магазин.

За підсумками трагічних подій в російському місті Кемерово та з огляду на ініційовані українським урядом масштабні перевірки пожежної безпеки вітчизняних об’єктів журналісти вирішили завітати на ті з них, котрі пов’язують із відомими високо посадовцями. Негласна інспекція відбулася в Києві та Вінниці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Починали з елітного готелю у самому центрі Києва, який заснував Володимир Кличко – брат мера столиці Віталія Кличка. Журналісти зайшли всередину із мобільним телефоном та побачили, що аварійні виходи є, вони відчинені, плани евакуації розміщені на кожному з поверхів. Уже на телекамеру адміністратори показали, як необхідно діяти в разі загрози. "Наш ліфт заблокується, опуститься на перший поверх, пожежні двері зачиняться. Маємо один аварійний вихід на поверх", - розповів відповідальний за пожежну безпеку готелю Денис Бушковський. Біля аварійного виходу є кнопка, яка відчиняє двері, за ними розміщені евакуаційні сходи, що ведуть на вулицю. Адміністрація готелю,  переконує, що навчальну тривогу організовують двічі на рік, з будівлі виводять навіть гостей. "Іноземці абсолютно нормально на це реагують", - запевнив представник готелю.

ТСН провела інспекцію бізнес-об'єктів високопосадовців на дотримання норм безпеки

ТСН провела інспекцію бізнес-об'єктів високопосадовців на дотримання норм безпеки

Один із найбільших комплексів у Вінниці, на п’яти поверхах котрого розташовані офісні приміщення, фітнес-клуб, корти і торгова зона, пов'язують його із родиною прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.  На верхні поверхи можна потрапити лише за перепустками, тож журналісти змогли почати перевірку з другого. Там є два аварійні виходи, однак перед одним з них стоїть торгова ятка. "Я тут просто працюю, питання не до мене. Всі питання до керівництва", - пояснив продавець. Запасний вихід виявився зачиненим, ключ від нього є в охоронця. Доки він добіг і відкрив – втратили чимало дорогоцінних у випадку пожежі секунд. Інший аварійний шлях так само виявився недоступним.

Із проблемами зіштовхнулася також інспекція крамниці Roshen на столичному Хрещатику. У ролі простих відвідувачів журналісти не зуміли відшукати в кондитерському магазині жодної схеми евакуації – навіть у підвальному поверсі, для якого вимоги ще суворіші, ніж до інших. Уже під час відкритого спілкування охоронець заявив, що в нього сьогодні перший робочий день і він поки сам не дуже добре орієнтується на новому для себе місці. На допомогу йому прийшов адміністратор із свіжонадрукованою схемою евакуації. "Я вас зрозуміла, ми допрацюємо дане питаннячко", - відреагувала вона на зауваження, що двері аварійного виходу не обладнані жодними вказівками на те, для чого вони призначені. У підвалі журналістська інспекція навіть із схемою пожежної безпеки так і не відшукала вогнегасників, а двері аварійного виходу лише привідкрили, щоби засвідчити – вони не закриті. Пройти ж ними знімальній групі не дозволили: "Це складське приміщення, тож вибачте". Тоді як за правилами, пожежні виходи мають використовуватися тільки для евакуації в разі надзвичайної ситуації.

Усі ці об'єкти теж входять у перелік тих, які мають перевірити інспектори. ТСН стежитиме за офіційними результатами їх дослідження.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6075
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація