Відлуння трагедії в Авдіївці: 6-годинна операція для дорослого і майбутнє двох осиротілих дівчаток

Одна дитина досі невідомо, де і з ким житиме.

Більше шести годин медики оперували 26-річного Артема, пораненого в Авдіївці. Нейрохірурги діставали з мозку скалки кісток та снаряда, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз постраждалий у вкрай тяжкому стані в обласній лікарні Дніпра.

Поранений в Авдіївці чоловік перебуває у вкрай тяжкому стані після 6-годинної операції

Нейрохірурги діставали з мозку скалки кісток та снаряда. Зараз Артем - у вкрай тяжкому стані в Обласній лікарні Дніпра. До Авдіївки Артем приїхав провідати маму. Був разом із родичами на подвір'ї, коли туди поцілив ворожий снаряд. Четверо людей поруч із ним загинули на місці.

До Авдіївки Артем приїхав провідати маму та був разом із родичами на подвір'ї якраз у ту мить, коли туди поцілив ворожий снаряд. Четверо людей поруч із ним загинули на місці, дві маленькі дівчинки в одну мить залишилися сиротами. Одна з них, 7-річна Женя, Артемова сестра, а він – тепер єдиний її родич.

Хто опікуватиметься дитиною – наразі не відомо. Поки за життя Артема борються лікарі, дівчинку забрала двоюрідна тітка, яка ще не вирішила, чи зможе взяти дитину під постійну опіку. Інша дівчинка, в якої загинула мама, 4-річна Саша, житиме тепер із рідною бабусею.

Внаслідок нещадного обстрілу бойовиками Авдіївки сиротами залишилися двоє дівчаток 6 та 7 років

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: