Відлюдник на Чернігівщині задушив грибника, який зайшов на його приватну територію

У вбивстві чоловік зізнався лише на детекторі брехні.

Жителі містечка Сновськ шоковані вбивством грибника. Адже вбитого підприємця Валерія Пожогіна три доби шукали у лісі сотні людей — друзі, поліція, рятувальники та Нацгвардія. Чоловік безслідно зник разом із автомобілем поблизу невеличкого хутора Привільне. Грибники розповідають - там нещодавно поселився чоловік-відлюдник, який зі зброєю в руках вже не раз проганяв людей з лісу, йдеться в ТСН.16.45.

Сотні людей прийшли попрощатися із відомим у Сновську підприємцем. Валерій Пожогін збирав у лісі гриби і не повернувся. Забезпечений, сильний, впливовий. Що його могли вбити лише за те, що випадково зайшов на чужу територію, люди не можуть повірити.

"Грибники приходили і говорили, що він змушував ставати на коліна, через те, що "мій ліс", "я тут господар". Він зі зброєю навіть в магазин приходив, з автоматом по продукти. І він раніше людей попереджав – що це "моя територія, мої гриби", погрожував зброєю", - розповідають місцеві.

Це жителі Сновська розповідають про новосела, який переїхав у сусідній майже безлюдний хутір Привільне. Сусіди знають про новосела небагато: що звуть його Сашко, має у Привільному 6 гектарів землі і береже її од людей. Місцеві навіть не наближалися до його володінь.

Живе чоловік у невеличкій хатці, зовні навіть аскетичній, але одразу видно — господар тут живе незвичний. На воротях напис ведеться відеоспостереження. Тут 4 камери — одна на фасаді, іще три — на горищі.

Всередині, у дворі все також нашпиговане відеокамерами, з десяток оглядають штучний ставок і прилеглу територію. Де насправді закінчуються його володіння, селяни точно не знають, але показують у лісі саморобний шлагбаум. Посеред лісу є і паркан. На кожному стовпчику напис "приватна територія, прохід заборонено". Місцеві грибники далі заходити боялися.

За сотні метрів від цього місця і зник сновський підприємець із машиною. Його шукали три доби сотні людей, вдень і вночі. Знайшли спочатку вимкнений мобільний телефон , потім ідеально вимитий автомобіль. І врешті — тіло. Чоловіка задушили.

В особистих речах хуторянина Олександра знайшли речовий доказ, ключі від машини вбитого підприємця. Але розговорити підозрюваного змогли лише на детекторі брехні, розповідають у поліції.

" Чому було застосовано детектор брехні, що ця людина постійно змінювала свої покази. В подальшому за допомогою поліграфа правоохоронці змогли знайти і тіло загиблого і деякі речі його", - каже речник ГУНП в Чернігівській області Сергій Бриль.

У місцевій газеті вдалося знайти статтю про підозрюваного у вбивстві Олександра. Тут його фото, але прізвища журналістам він не назвав. Зізнався, що "виконує спеціальні урядові завдання", тому, мовляв, і носить зброю. Підтвердити це чи спростувати з офіційних джерел журналістам поки не вдалося. Правоохоронці налаштовані тримати його під вартою до початку суду.

Залиште свій коментар