Відмінні версії й деталі травмування: ЗМІ розповіли про зустріч щодо скандалу з призером "Ігор нескорених"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бєлобоков не зміг описати гранату, якою нібито був поранений.

Чоловік, який назвався командиром призера "Ігор нескорених" Олександра Бєлобокова, заявив, що той у складі групи мінував танконебезпечний напрямок за допомогою "набору сліпого мінування", до якого входить граната РГД-5.

Про це він розповів на закритій зустрічі для учасників збірної "Ігор нескорених", про що анонімно повідомив один з її учасників виданню theБабель.

Так, командир каже, що познайомився з Бєлобоковим у квітні 2014 року, в Маріуполі. У місті не було людей, які підійшли б для спецоперацій, тому почали тренувати Олександра. 25 травня 2014 року Бєлобоков вирушив на перше завдання, аби замінувати танконебезпечний напрямок.

Зазначається, що завдання було "навчально-бойовим" або "тренувально-бойовим", з Бєлобоковим на нього пішли 5 осіб.

Командир пояснив, що Олександр "встановлював набір сліпого мінування, у якому під час вибуху осколки ідуть у землю". Набір описали як ящик, усередині якого міститься граната РГД-5: у ящик потрібно засунути руку і висмикнути чеку; вгорі на ящику — сталева пластина, тому осколки ідуть вниз.

Стверджується, що після поранення Бєлобокова евакуювали морем — двадцять хвилин його везли на катері до машини, яка чекала біля селища Ялта. Звідти його дружина, Тетяна Бєлобокова, повезла чоловіка до міської лікарні N9.

Сам Бєлобоков розповів, що перед завданням, уранці 25 травня, він відвіз дружину на пляж поблизу села Мелекине. Звідти він вирушив на завдання, де і був поранений.

TheБабель відзначає, що це розходиться з розповіддю самої Тетяни Бєлобокової: вона каже, що від 23 травня відпочивала з матір'ю в пансіонаті на Білосарайській косі.

Окрім цього, на зустрічі Бєлобоков не зміг описати, з яких частин складається граната РГД-5, а також не зміг намалювати її.

За день до закритої зустрічі Тетяна Бєлобокова, дружина Олександра, виступила на прес-конференції в Маріуполі, де теж описала подробиці поранення.

Вона розповідає, що від 23 травня 2014 року перебувала зі своєю матір'ю в пансіонаті на Білосарайській косі. Олександр збирався приїхати до них через два дні, сказавши, що "зайнятий на роботі". У другій половині дня 25 травня командир Олександра зателефонував Тетяні та попросив її знайти лікаря. "У Саші розірвані руки — так він сказав". За яких обставин і де це сталося їй не повідомили.

Тетяна розповіла, як побачила чоловіка: "Він був весь у крові, одна його рука висіла на тонкій шкурочці. У нього всі руки були розірвані, було видно кістки, артерії". Передпліччя були перетягнуті імпровізованими джгутами, він періодично непритомнів.

Дружина телефоном викликала швидку допомогу із селища Ялта. За її словами, це вона придумала про травму від гвинтів катера, оскільки їй сказали "нічого нікому не розповідати", а Олександр був непритомний.

Своєю чергою, координатор команди Ігор нескорених Горбач Оксана відзначила, що цілком упевнена в чесності Олександра Бєлобокова. Вона знає про "кілька сумнівних епізодів", проте каже, що всьому є пояснення, яке пролунає на офіційній прес-конференції.

Раніше повідомлялося, що золотого призера "Ігор нескорених" спортсмена Олександра Бєлобокова звинувачують у тому, що він видає себе за учасника бойових дій. В його медичних документах зафіксована "побутова травма". Капітан української команди на "Іграх нескорених" Сергій Ільницький розповів, що у медичних документах призера ігор Олександра Бєлобокова вказана побутова травма, оскільки на той час Маріуполь, звідки учасник родом, був окупованим, а тому він не міг розповісти про бойову травму. 

ВідеоІгри Нескорених: капітан української команди розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі

У гостях Сніданку з 1+1 капітан української команди на "Іграх Нескорених" Сергій Ільницький. Сергій розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі.

Ігри Нескорених: капітан української команди розповів про змагання у Сіднеї та зустріч із принцом Гаррі

Залиште свій коментар

Вибір редакції