Відмовилася від інтиму: у Херсонській області неповнолітня вбила свого вітчима

Відмовилася від інтиму: у Херсонській області неповнолітня вбила свого вітчима

Дівчина завдала чоловіку 10 ножових поранень.

Сімнадцятирічна дівчина постала перед судом за вбивство вітчима, який був лише на дев'ять років старшим за неї. Вона запевняє: захищала від насильства свою матір. У поліції кажуть, що нарахували на тілі вбитого десять ножових поранень і звинувачують юнку в зумисному вбивстві. Хто вона — жертва, яка мала захищатись, аби не загинути, чи вбивця — вирішуватиме суд.

Про історію, яка сколихнула село у Херсонській області, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Він сказав, якщо я з ним не випʼю, то він буде бити мою маму, поки вона не помре", — говорить 17-річна дівчина.

Вона запевняє: свою погрозу він виконав одразу, як вона відмовилася від застілля й інтимних стосунків. Донька заступилася за матір. Каже, пам'ятає лише, як схопила кухонного ножа. Отямилася, коли чоловік вже був мертвим. І викликала поліцію.

"Це все відбулося дуже швидко. Я взагалі була шокована. А потім, коли я вже сіла і чекала поліцію, то я зрозуміла, що скоїла", — говорить дівчина.

Адвокат стоїть на позиції: його підзахисна — жертва домашнього насильства.

"У неї були виявлені тілесні ушкодження, забійні рани на голові та інші частини тіла також. Згідно з законом, якщо особа вчиняє у стані необхідної оборони навіть вбивство, вона не притягується до кримінальної відповідальності взагалі", — зазначає адвокат Максим Магда.

Відео Домашнє насильство: у Херсонській області дівчина вбила свого вітчима

У Херсонській області 17-річна дівчина вбила свого вітчима. Той домагався її і бив її маму. Тепер її судять за навмисне вбивство. А адвокат запевняє: його підопічна сама є жертвою домашнього насильства. Якби б не вбила вона — вбили б її. Про те, що родина потерпає від домашнього тирана, знали і в селі, і у поліції. Чому історія має таке сумне закінчення — намагалася з’ясувати ТСН.  

Домашнє насильство: у Херсонській області дівчина вбила свого вітчима

У поліції кажуть, що це умисне вбивство. Дівчина нанесла вітчиму 10 ножових поранень, не сумісних із життям. Лише якщо експертиза доведе, що підозрювана була у стані афекту, статтю можуть перекваліфікувати.

"Убивство в стані сильного душевного хвилювання — передбачене покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі", — пояснює Антон Кучеренко, заступник начальника Голопристанського відділу поліції.

38-річна мати дівчини зараз вдома одна з маленькою донькою. Каже, з чоловіком прожила півтора року.

"То обкурений, то п’яний (приходить. — Ред.)... І починається знову — я вкотре на роботу йду з синцями. Мене люди тут всі бачили", — говорить мати підозрюваної.

Запевняє — залишалася з ним, бо не мала де жити. Старша донька, яку звинувачують у вбивстві, навчалася в Херсоні та приїздила до них лише на вихідні. Та через карантин, а потім і канікули, дівчина довго залишалася вдома і конфліктувала з вітчимом. 

"Мене схопив за шию, ґулю таку набив. Це у мене й дитина була на руках. Почалася бійка. То я в іншу кімнату перенесла малу, приходжу — останні удари ножем бачу", — розповідає мати дівчини.

Односельці кажуть, сварки і бійки з цього двору чули часто та розповідають, що вітчим постійно пиячив, бив дружину і дівчину.

Родина була на обліку у соцслужб. Матір раніше за пияцтво позбавили батьківських прав на шістьох дітей. Серед них і на старшу, яка все одно приїздила до матері. У соцслужбі запевняють, що в останній рік жінка народила дитину і кинула пити. Старша донька теж переконувала, що усе гаразд. 

"На наше запитання, чи все гаразд у родині, мама із донькою відповідали, що у них все добре", — каже Ірина Писарєва, начальник служби у справах дітей Голопристанської РДА.

У поліції заявляють, що їм жінка писала заяву про домашнє насильство. Її співмешканця навіть оштрафували за це. Чи стане це пом'якшувальною обставиною під час розгляду справи про вбивство чоловіка падчеркою, вирішить суд. Сьогодні дівчину відпустили. На час слідства вона буде на волі. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів