Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відновлюється робота пункту пропуску "Солотвино": кого пускатимуть до Румунії

Відновлюється робота пункту пропуску "Солотвино": кого пускатимуть до Румунії

Деякі підлягають обов’язковій обсервації.

У середу, 17 червня, від 18:00 поновлюється робота пункту пропуску "Солотвино" - "Сігету- Мармацієй" на українсько-румунському кордоні.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

У відомстві посилаються на інформацію прикордонної поліції Румунії, згідно якої, пропуск на територію Румунії буде здійснюватися:

  • громадян, які офіційно працевлаштовані на території Румунії та мають підтверджуючі документи (без проходження обов’язкової обсервації);
  • осіб, які прямують транзитом (протягом 48 годин);
  • решта категорія осіб, які прибувають на територію Румунії, підлягають обов’язковій обсервації.

В’їзд іноземцям в Україну дозволено із обов’язковою наявністю медичного страхування, яке передбачає лікування коронавірусу COVID-19, обсервацію.

Для осіб, які прибувають в Україну з країн зі значним поширенням COVID-19, передбачено обсервацію або самоізоляцію із застосунком "Дій вдома", зазначають у ДПСУ.

Відео На пункті пропуску "Шегині" утворилися величезні черги: чому такий ажіотаж

І знову - черги на кордоні. Цього разу на "Шегині" - це єдиний піший пункт пропуску на українсько-польському кордоні.

Чому ж такий ажіотаж, – в сюжеті ТСН.19:30.

Люди у черзі, стоять тут по 10-12 годин, а дехто й більше. Здебільшого стоять ті, хто прямує на сезонні роботи у Польщу.

Українська сторона подорожніх оформила, застрягли вони на нейтральній частині - між Польщею та Україною. Там немає місць перепочинку, увесь цей час доводиться стояти. Або відпочивати на валізах. І лиш один туалет до якого теж черга. Дистанції тут не дотримуються, багато хто не в масках.

"Українську сторону ми швидко пройшли, проблем не було, а от польську сторону - довго. Людей багато, мабуть, шо не справляються, а з нами ніхто не рахується", – скаржаться в черзі.

Перетин кордону уповільнюється через карантині заходи безпеки з польського боку. Додатковий час займає температурний скринінг, ретельна перевірка документів. А також щогодинне санітарне прибирання приміщення.

Тож зарадити черзі українські прикордонники не в силі. Скупчення тут виникає час від часу, зазвичай на вихідні. Коли прибуває більше людей з різних областей. А саме зараз у Польщі сезонні роботи на полях - туди і прямують українці. Саме тому такий масовий наплив.

Щодоби там проходить близько трьох тисяч українців. Тож прикордонники радять обирати автомобільні пункти пропуску.

Кореспондентка ТСН Марічка Кужик

На пункті пропуску "Шегині" утворилися величезні черги: чому такий ажіотаж

Читайте також:

Залиште свій коментар

Вибір редакції