Відома учасниця мюзиклу "Ісус Христос суперзірка" поділилася враженнями від співочих талантів українців

Американці лишилися задоволені кастингом на унікальний проект.

Команда митців із США провела кастинг для українців у межах амбітного проекту "Шлях до Бродвею". Ним передбачається повноцінна постановка в Україні справжнього бродвейського мюзиклу в надзвичайно стислі терміни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Краматорську для шоу обирали танцюристів і вокалістів. Кастинг викликав справжній фурор – виділені приміщення не могли вмістити всіх охочих. "Це шанс виявити себе, розвинутися, відчути зв’язок із Заходом, зближення з іншими видами танцю, котрі ми ще не танцювали раніше", - пояснив своє рішення взяти участь у кастингу 16-річний Михайло Хіміон зі Слов’янська. Його майстерність і навички інших претендентів оцінював головний режисер шоу Пол Ґордон Емерсон разом із колегами.

Відео"Шлях до Бродвею": команда зі США розпочала пошук акторів яскравого мюзиклу

Професіонали прилетіли зі Штатів, щоб створити справжній мюзикл в Україні. В них є лише кілька днів для того, щоб відшукати найкращих. Перше місце, де висадився американській творчій десант – Краматорськ. У місцевий Палац культури завітали молоді люди, які мріяли навчитись новому та стати частиною масштабного шоу.

"Шлях до Бродвею": команда зі США розпочала пошук акторів яскравого мюзиклу

На прослуховуванні з українськими співаками працювала Амікейла Гастон, за плечима котрої безліч театральних вистав, включно з відомим на весь світ мюзиклом "Ісус Христос суперзірка". Вона 15 років викладає вокал, розробила власну техніку дихання, має купу престижних музичних нагород, і все одно українці змогли її здивувати – Амікейла зізналася, що не очікувала зустріти стільки талантів. "Я дуже вражена Краматорськом! Вражена людьми, яких побачила. Сьогодні прийшло так багато людей різного віку і вони всі дуже активні, хочуть навчатись – це неймовірно", - раділа вона.

За підсумками кастингу американці зізналися, що обрали для дійства справді найкращих і не шкодують про свій вибір. Якою була доля проекту далі – про це ТСН розкаже в суботу у вечірньому випуску новин о 19:30.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар