Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома учасниця мюзиклу "Ісус Христос суперзірка" поділилася враженнями від співочих талантів українців

Американці лишилися задоволені кастингом на унікальний проект.

Команда митців із США провела кастинг для українців у межах амбітного проекту "Шлях до Бродвею". Ним передбачається повноцінна постановка в Україні справжнього бродвейського мюзиклу в надзвичайно стислі терміни, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У Краматорську для шоу обирали танцюристів і вокалістів. Кастинг викликав справжній фурор – виділені приміщення не могли вмістити всіх охочих. "Це шанс виявити себе, розвинутися, відчути зв’язок із Заходом, зближення з іншими видами танцю, котрі ми ще не танцювали раніше", - пояснив своє рішення взяти участь у кастингу 16-річний Михайло Хіміон зі Слов’янська. Його майстерність і навички інших претендентів оцінював головний режисер шоу Пол Ґордон Емерсон разом із колегами.

Відео"Шлях до Бродвею": команда зі США розпочала пошук акторів яскравого мюзиклу

Професіонали прилетіли зі Штатів, щоб створити справжній мюзикл в Україні. В них є лише кілька днів для того, щоб відшукати найкращих. Перше місце, де висадився американській творчій десант – Краматорськ. У місцевий Палац культури завітали молоді люди, які мріяли навчитись новому та стати частиною масштабного шоу.

"Шлях до Бродвею": команда зі США розпочала пошук акторів яскравого мюзиклу

На прослуховуванні з українськими співаками працювала Амікейла Гастон, за плечима котрої безліч театральних вистав, включно з відомим на весь світ мюзиклом "Ісус Христос суперзірка". Вона 15 років викладає вокал, розробила власну техніку дихання, має купу престижних музичних нагород, і все одно українці змогли її здивувати – Амікейла зізналася, що не очікувала зустріти стільки талантів. "Я дуже вражена Краматорськом! Вражена людьми, яких побачила. Сьогодні прийшло так багато людей різного віку і вони всі дуже активні, хочуть навчатись – це неймовірно", - раділа вона.

За підсумками кастингу американці зізналися, що обрали для дійства справді найкращих і не шкодують про свій вибір. Якою була доля проекту далі – про це ТСН розкаже в суботу у вечірньому випуску новин о 19:30.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Залиште свій коментар

Вибір редакції