Відомі українці розказали світу про новий англомовний канал Ukraine Today

Дата публікації
Відомі українці розказали світу про новий англомовний канал Ukraine Today

Ukraine Today запускається 24 серпня / facebook.com/uatodaytv

Ukraine Today запускається 24 серпня.

У День Незалежності України, 24 серпня, почне своє мовлення перший у світі міжнародний телеканал новин з акцентом на Україну і Східну Європу - Ukraine Today.

Відомі українці вже встигли розповісти про Ukraine Today.

Так, лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук дуже радий запуску телеканалу. "Я дуже щасливий, що відтепер ви будете отримувати всю інформацію про Україну не з іноземних ресурсів, а з українського ресурсу. Я сподіваюсь, що ви будете об'єктивними, добре поінформованими. Я сподіваюсь, ви будете щасливими мати такий канал у вашому телевізорі. Дивись Ukraine Today", - сказав він.

У свою чергу, співзасновник і голова оргкомітету Українського Тижня Моди Ірина Данилевська зазначила, що моді незалежності України зовсім мало років, але українські дизайнери дуже талановиті. "Українська мода є дуже оригінальною, автентичною і дуже сучасною. Відкрий Україну. Моя країна чудова", - переконана Ірина Данилевська.

Також запуск Ukraine Today прокоментував і міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета. На його думку, Україна сьогодні є центром подій в світі. "Бажання українців – це амбіції в європейській родині і дозвіл боротися за ці амбіції і мрії", - заявив він і побажав телеканалу успіхів.

При цьому відомий український письменник Андрій Курков повідомив, що Ukraine Today інформуватиме не тільки про військовий конфлікт з Росією, але й розповідатиме про культуру, спорт, політику, дружні відносини України з усім світом. "Ukraine Today - перший український телеканал новин, які транслюють для вас правдиву інформацію про події в Україні", - додав письменник.

Крім того, учасниця Євробачення-2009 від Росії Анастасія Приходько зауважила, що в Україні сьогодні триває інформаційна війна, тому англомовний телеканал дуже важливий не тільки для українців, але й для іноземців.

Запуск телеканалу Ukraine Today прокоментував і український кардіохірург Борис Тодуров. "Як кардіохірург я можу запевнити, що лицемірство шкодить здоров'ю, а правда – це добре для серця. Весь світ дивиться на нас і я сподіваюсь, що канал Ukraine Today стане надійним джерелом інформації, дзеркалом всього, що тут відбувається. Тож, дивіться Ukraine Today і тримайте руку на пульсі", - сказав він.

Крім того, шеф-редактор видання Kyiv Post Брайан Боннер сподівається, що на телеканалі буде прозора політика в написанні незалежних новин, які не будуть диктуватися пропагандою та цензурою, а журналісти будуть по-справжньому незалежними. "Загалом, я підтримую висвітлення подій каналу Ukraine Today англійською мовою і англомовні журналісти потрібні. Крім того, це потрібно для того, щоб весь світ знав правду, а не тільки слухав кремлівську пропаганду. Це й потрібно самим українцям, які читають і говорять англійською – в них повинен бути вибір, щоб самими вирішувати, в чому полягає істина", - переконаний Боннер.

Приєднуйтесь до спільноти телеканалу Ukraine Today у соціальній мережі Facebook.

Наступна публікація