Відомий американський бренд навушників опублікував карту України без окупованих Криму та частини Донбасу

Дата публікації
Перегляди
3367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відомий американський бренд навушників опублікував карту України без окупованих Криму та частини Донбасу

Фото: omskpress.ru

У компанії поки що ситуацію не прокоментували.

Представництво американського бренду виробника акустичних систем і навушників JBL в Україні опублікувало карту нашої країни без окупованого Росією Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донбасу.

Відповідні скриншоти та світлини обурені користувачі почали публікувати на сторінці JBL у Facebook у коментарях до дописів, а також у своїх соцмережах.

JBL в Украине / Фото: із соцмереж

На коментарі компанія JBL в Україні не відповіла, немає також і офіційного пояснення, чому карта України на їхньому ресурсі без Криму.

Нагадаємо, напередодні в одному з випусків проєкту "Русский дневник" на телеканалі "Дом" у графічній заставці раптово з'являється зображення окупованого Росією Криму, і так само раптово зникає. 

5 липня український телеканал "Дом", який фінансується з бюджету і здійснює мовлення на окуповані території Донбасу і Криму, повідомив, що розслідує появу в одному з телеефірів зображення мапи Росії із окупованим Кримом. В офіційному зверненні телевізійники публічно звернулися до Служби безпеки України для допомоги в проведенні внутрішнього розслідування цієї ситуації.

Наступна публікація