Відомий байкер оцінив відео з Порошенком на мотоциклі: що не так з роликом

Відомий байкер оцінив відео з Порошенком на мотоциклі: що не так з роликом

Кадр із відео, на якому Порошенко катається на мотоциклі / Фото: скриншот з відео

Професійний гонщик Олексій Мочанов вважає, що у зніманнях відео брали участь Петро Порошенко та його дублер.

Професійний автогонщик і відомий байкер Олексій Мочанов зробив кілька зауважень щодо популярного в Мережі ролика, на якому п’ятий президент України Петро Порошенко мчить на мотоциклі “Хонда Ребел” автотрасою.

На його думку, яку він виcловив на своїй сторінці у Facebook, відео, ймовірно, є склейкою з реальних кадрів і поїздки дублера.

Водночас він зауважив, що Петро Порошенко “реально їздить на мотоциклі”, хоча й не належить до якогось байкерського клубу.

За словами гонщика, мотоцикл "Хонда Ребел" - не за розміром для політика, оскільки цей байк для нього замалий і не може служити для виїзду на кожен день.

“З його габаритами потрібен туринг сайзу Road King або РоадМайстер. Хонда Голд-Вінг на найгірший кінець”, - зауважив Мочанов.

Окрім того, він звернув увагу, що Петро Порошенко сидить у куртці, в якій не застебнуті на блискавку три кишені з чотирьох.

“Будь-який практикуючий мотоцикліст знає, що незастібнутий наглухо клапан - це гарантія, що весь вміст кишені видує на свіже повітря”, - написав Мочанов, наголосивши, що деякі рухи у байкерів відпрацьовані до автоматизму, тому сидячи на мотоциклі, вони не забувають про такі “дрібниці”.

Відомий байкер вважає, що у зйомках відео брали участь Петро Порошенко та його дублер, який, на його думку, був не такої кремезної статури, як політик.

“Виникають сумніви, чи сам Петро Порошенко їде трасою та в'їжджає в кадр на вірусному відео”, - наголосив він.

Під дописом Олексія Мочанова за кілька годин зібралося вже понад пів тисячі коментаторів, які обговорюють ролик з Порошенком на мотоциклі.

Нагадаємо, раніше з приводу цього відео також висловилася нардепка Марʼяна Безугла.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація