Відомий кардіолог з Ізраїлю готовий допомагати воїнам АТО впоратися з посттравматичним синдромом

Лікарі з Тель-Авіва хочуть також підключитися до проекту "Переможці".

У Львові ізраїльський кардіолог Ієгуда Леві консультує пацієнтів та українських колег. Медик з Тель-Авіва зі світовим іменем допомагає вітчизняним лікарям досвідом і медичною базою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пацієнтам Леві проводить безкоштовні консультації, а українським колегам – майстер-класи. Кардіолог певен, що тутешнім медикам бракує не професіоналізму, а фінансування. "Навіть за всього бажання спеціалістів бути максимально корисним пацієнту, якщо матеріально база не дозволяє – то неможливо прогресувати в цьому напрямку. Лікарські засоби, які є на цьому етапі в усіх клініках, повинні бути в Україні теж", - переконаний він.

ВідеоІзраїльські медики обіцяють підтримку в реабілітації українських героїв із зони АТО

Керівник відділення інтенсивної кардіології Першого медичного центру Тель-Авіва каже, що в Україні зараз багато пацієнтів із посттравматичним синдромом. Леві, який служив військовим лікарем в армії оборони Ізраїлю, що готовий ділитися з колегами і таким досвідом. "Є солдати, які проходили реабілітацію дуже швидко, і це закінчується елементарними днями. А є пацієнти, які можуть вкластись у кілька тижнів, або й місяців. Травматичне тло, яке залишає війна, це процес, що спонтанно не нівелюється. Треба докласти зусиль", - попереджає фахівець. "Ми знаємо, на жаль, в якій ситуації зараз знаходиться Україна, Ізраїль в цій ситуації вже знаходиться 68 років і ізраїльський досвід в даному випадку неоцінений", - додав почесний консул Ізраїлю Олег Вишняков.

Ізраїльських лікарів зацікавив і проект телеканалу 1+1 "Переможці". Для реабілітації наших героїв медики обіцяють усіляку підтримку. "Ми будемо брати участь у цьому проекті. Усе, що буде треба для цього проекту – відправити лікарів, прийняти в Ізраїлі, готувати центри з реабілітації тут – усю потрібну допомогу ми будемо надавати як на державному, так і на міжлікарняному рівнях", - пообіцяв керівник служби міжнародного департаменту Першого медичного центру Тель-Авіва Роман Гольдман. До кінця року до України приїдуть іще 12 ізраїльських медиків, а 30 вітчизняних лікарів пройдуть стажування у Тель-Авіві.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар