Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомого гулянкою у нічному клубі архієпископа позбавили єпархії

Мстислава Гука вивели з числа єпископів УАПЦ.

Архієпископ УАПЦ Мстислав (Гук), який "засвітився" на відео із гуляннями та бійкою у нічному клубі Тернополя, більше не очолює Тернопільську єпархію. 

Про це повідомляє Українська автокефальна православна церква.

Повідомляється, що 6 грудня під головуванням Блаженнійшого Макарія (Малетича), Митриполита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ в Києві відбулося засідання Архієрейського собору.

"На Архієрейському соборі розглянули питання щодо стану справ в Тернопільській та Хмельницькій єпархії УАПЦ та постановив вивести Високопреосвященнійшого архієпископа Мстислава (Гук) з числа єпископів УАПЦ", - повідомляє церква.

Правлячим єпископом Тернопільської єпархії призначили Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, із збереженням за ним керівництва Карпатською єпархією.

Нагадаємо, архієпископа УАПЦ Мстислава (Гука) відправили на покаяння до монастиря. Відповідне рішення  ухвалив Собор єпископів УАПЦ, який відбувся у Києві сьогодні, 18 жовтня 2016 року. Покарати вирішили і двох священиків та одного іподиякона, які були супутниками Мстислава під час його розваг.

Відео з ресторану, де Мстислав у веселому стані дає волю рукам і зваблює дівчат, а його підлеглі, троє церковників, зчиняють бійку, зняте в день посту, 27 вересня, у свято Воздвиження Хреста Господнього – наробило галасу в церковних колах. Скандал кидає тінь не лише на УАПЦ, а на всю православну церкву, тому відсторонення його фігурантів від пастирських обов'язків і священничого служіння може бути тільки початком санкцій, котрі розглянуть за підсумками роботи спеціально створеної комісії. Результати представлять на розгляд керівництва УАПЦ не раніше, ніж через місяць.

Відео Алкоголь, дівчата й бійка: одного із найвпливовіших ієрархів УАПЦ помітили у нічному клубі Тернополя

Залиште свій коментар

Вибір редакції