Відомого київського єнота Марлі побили: поранили голову й пошкодили зуби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його господар розповів, що на них напали грабіжники.

Музикант Дмитро Решетник, який відомий тим, що постійно з'являється в людних місцях із єнотом на плечі, заявив, що на нього з твариною напали.

За словами чоловіка, їх атакували грабіжники неподалік від дому. Дмитру завдали поранення в обличчя канцелярським ножем, а єнота вдарили в писок, пошкодивши зуби і голову.

"Єнот наразі через травму не бачить на очі, і від сильного черепного тиску очі у нього ніби вилазять", - написав він у соцмережі.

 

Уважаемые подписчики прошу помочь хоть рэпостом нужно СРОЧНО СПАСАТЬ Друга !!!Мой Енот Боб Марли нуждается в помощина данный момент у него сильное черепно-мозговое давление,около 2х недель назад недалеко от моего дома  НА НАС НАПАЛИ С ПОПЫТКОЙ ОТОБРАТЬ ИМУЩЕСТВО(Полиция бездействовала)!! МНЕ ,нанесли ножевое ранение в лицо канцелярским ножом!!!, а енота ударили ногой в лицо повредив ,зубы и голову моего ребёнка которого я люблю❤️ больше всего... Енот на данный момент из-за травмы не видит на глаза, и от сильного черепного давления  глазки у него когбутто вылазят  ему нужно срочно делать МРТ оно проводиться в человеческой больнице под местным наркозом, стоимость только одного МРТ 3200 (грн)не говоря о лечении.Нет время ждать!((Действовать нужно прямо сейчас...!Потому если у вас есть возможность каждая гривна может помочь сберечь Марли жизнь и здоровье!!!Номер карты приват банка: Арутюнян Марианна 4149 4391 0763 3806 ( есть ещё киви .Помощь в России Карта Сбербанка 4276 3000 2398 7848, Вадим Игоревич

Публикация от МIM Мир имени меня (@mim_trip)

Лікар, який оглядав тварину, припускає, що в єнота може бути сильна гематома. Зі слів Дмитра, тварина наразі їсть, що є добрим знаком для одужання.

єнот марлі

Минулоріч Дмитро розповідав ТСН, як забрав єнота Марлі з притулку. Музикант навіть виходить з ним на сцену, а не лише бере на прогулянки містом.

ВідеоТСН вдалось поспілкуватися із популярними у Мережі єнотом та його господарем

 

Вибір редакції