Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомого російського актора не пустили до України

Віктор Логінов мав виступити у харківському театрі.

Відомого російського актора Віктора Логінова, відомого багатьом за роллю Гени Букіна у серіалі "Щасливі разом" не впустили до України.

На українському кордоні артиста зупинили. Причиною відмови у проходженні кордону є те, що не так давно Логінов перебував з гастролями на території анексованого Криму – у Севастополі. Актор мав виступити у Харківському театрі імені Шевченка.

Про те, що Логінова не пропустили до України повідомила організація "Світанок".

"Сьогодні стало відомо, що у харківському театрі імені Шевченка не відбудеться вистава за участі російського актора Віктора Логінова, який мав виступ у окупованому Севастополі. Виставу було скасовано після нашого звернення до СБУ. Готуємо звернення до СБУ, щодо ще одного актора. Про це повідомимо згодом", - йдеться у заяві.

Зауважимо, що Віктор Логінов також перебуває у "чистилищі" бази "Миротворець". Туди він потрапив через "свідоме порушення Державного кордону України з метою проникнення в захоплений російськими окупантами Крим. Незаконна комерційна діяльність в окупованому Криму".

Нагадаємо, декількома днями раніше до України не пустили трупу акторів з Росії, які мали гастролі у Запоріжжі. Громадські активісти готували акцію протесту через спектакль, який мав відбутись ввечері.

Залиште свій коментар

Вибір редакції