Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомого танкіста-кіборга "Адама" визнали "невідповідним посаді" - Міноборони розслідує скандал

Волонтери та активісти обурені спробою "злити" Євгена Межевікіна зі ЗСУ.

Підполковника Євгена Межевікіна, відомого танкиста-кіборга з позивним Адам і героя України, визнали "невідповідним посаді" і рекомендували перевести його. У Міноборони вже пообіцяли розібратися в ситуації.

Межевікін оприлюднив результати атестації на своїй сторінці у фейсбуці. Там серед іншого стверджується, що він часто був на лікарняному і міг впоратися з усіма завданням.

Євген Межевікін атестація
Faceboook / Евгений Межевикин

Низка волонтерів та активістів підтримали Межевікіна. Вони заявили, що він "найкращий танкіст країни", і його "технічно зливають зі ЗСУ".

На первом фото - Евгений Межевикин, кавалер множества медалей и орденов, Герой Украины и Народный герой Украины. А еще,...

Опубліковано Юрієм Бірюковим Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Ахах. Хто не в курсі, «Адам» Герой України. Один з найкращих танкістів. Скільки він російських танків, бронетехніки і...

Опубліковано Roman Sinicyn Вівторок, 3 грудня 2019 р.

На фото Герой України, найкрутіший танкість ЗСУ, жах і страх для сепарів та російських окупантів Евгений Межевикин Під...

Опубліковано Олександром Погребиським Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Своєю чергою скандал прокоментували й у Міністерстві оборони. Очільник відомства заявив, що призначає службове розслідування і бере питання під особистий контроль.

Ситуацію навколо Євгена Межевікіна знаю. Щойно говорив з ним по телефону. Призначаю службове розслідування, щоби...

Опубліковано Андрій Загороднюк Вівторок, 3 грудня 2019 р.

Нагадаємо, 2015-го року Петро Порошенко присвоїв звання Герой України Євгену Межевікіну. Під командуванням "кіборга"-танкіста, командира 1-го танкового батальйону 1-ї танкової бригади майора Межевікіна екіпажі виконували бойові завдання в районі Пісок, Авдіївки, Зеніта, охороняли "периметр" Донецького аеропорту. Бійці, які боронили Донецький аеропорт, Андрій Шараскін та Євген Межевикин, надихнули кінематографістів на створення стрічки "Кіборги".

Залиште свій коментар

Вибір редакції