Відомству Черновецького не вистачає туалетного паперу

Премії виплачують у повному обсязі, а ось з телефонними розмовами, бензином і туалетним папером виникли проблеми.

У приміщенні Київської міськдержадміністрації через кризу немає мила і туалетного паперу, а комп'ютери співробітники лагодять за свій рахунок.

Як повідомлялося раніше, згідно із січневим розпорядженням КМДА, заощаджувати в міськадміністрації повинні були на нових комп'ютерах, чайниках, скрепках та преміях.

Премії виплачують у повному обсязі, а ось з телефонними розмовами, бензином і туалетним папером виникли проблеми.

За словами співробітника одного з головкомів, премії продовжують виплачувати.

"В іншому випадку була б взагалі катастрофа. Моя ставка як фахівця главку становить трохи більше 1000 гривень, а з премією доходить десь до 2000, хоч якось можна викручуватися", розповіли в мерії.

"Намагаємося не використовувати багато паперу. Мені, наприклад, приносять документи на чернетках - з одного боку перекреслено, а на іншій написано новий текст", сказала Ірена Кільчицька.

"На заміну картриджу в принтері скидаємося всім відділом, так само як і на лагодження комп'ютерів", сказали працівники мерії.

Проблеми виникли навіть з туалетним папером і з милом.

У міськадміністрації заощаджують також на телефонних розмовах. У КМДА один телефон на кілька відділів з виходом на міжмісто, пише видання. Якщо потрібно зателефонувати, рядовий чиновник повинен поставити відмітку в журналі - кому і з якою метою.

Як повідомлялося раніше, 27 травня, Київська міськдержадміністрація доручила керівництву комунальних медичних установ столиці напрацювати пропозиції щодо мінімізації витрат під час надання допомоги хворим при збереженні якості цих послуг.

Читайте також:

Київських студентів вербуватимуть для Черновецького

Гроші з благочинного автоаукціону КМДА зникли безвісти

Блок Литвина: благодійний аукціон Черновецького - махінація

Київська мерія б'є рекорди озеленення: 62 дерева та 9 тис квіток на годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: