Відпочинок "на широку ногу" в Криму

Відпочинок "на широку ногу" в українців досі асоціюється із закордоном, але і вітчизняні курорти комфортом не поступаються.

Відпочинок "на широку ногу" в українців досі асоціюється із закордоном, але і вітчизняні курорти готові влаштувати "дієту" набитому гаманцю туриста.

Втілюють в життя будь-яку примху і невтомно винаходять екзотичні і, звісно ж, дорогі послуги. Відпочивати у Криму можна по-різному. Дикуном із наметом, або в санаторії, або знімати кімнату. Задешево, задорого, або за дуже дорого. 

Зараз, у розпал сезону, зі 170 номерів вільними залишаються всього два – двокімнатний люкс та романтичний люкс. Першу шлюбну ніч тут обставлять свічками та засиплять пелюстками троянд. 5 тисяч гривень - і на добу молодята стануть власниками двоповерхового номера з ванною-джакузі у формі серця та морським краєвидом.

Незалежно від погоди, температура морської води в басейні - завжди 26 градусів. Найекзотичніша процедура – ванна з шампанським. За 12 пляшок клієнт викладе 800 гривень. Щоденна інвестиція на курорті – пляж. 50 гривень за годину на катамарані, 300 – політати з парашутом, 500 - прогулянка на катері. Туроператори зазначають – клієнти стають дедалі вибагливішими, і якщо викладають за свій відпочинок суму з кількома нулями, мають право вимагати за неї "сповна".

ВідеоВідпочинок у Криму на широку ногу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: