Відпочинок у київських лісах зроблять платним

Столична влада впевнена, що такі дії поліпшать умови відпочинку населення, зменшать навантаження на зелені насадження та допоможуть запобігти пожежам.

Київська влада планує стягувати плату за в'їзд на територію столичних лісів.

Про це йдеться в документі "Зміни та доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) на 2009 рік", розміщеному на сайті мерії.

Зокрема, план хочуть доповнити новим пунктом - розпорядженням КМДА "Про запровадження в місті Києві платних в'їздів у зони масового відпочинку населення на території міських лісів".

Такі дії мають на меті поліпшити умов відпочинку населення на території міських лісів, зменшити рекреаційне навантаження на лісові насадження, покращити їх санітарний стан та недопущення розповсюдження лісових пожеж у пожежонебезпечний період.

Підготувати проект планується протягом першого півріччя цього року.

Нагадаємо, ліси – це далеко не перший столичний об'єкт масового використання, користування яким столична влада намагалася зробити платним. Так, гроші пропонувалося стягувати за відвідування кладовищ, відпочинок на пляжах, перебування тіла у морзі, лікування у державних лікарнях і поліклініках та інше. Крім того, Київрада неодноразово намагалася різко підвищити тарифи на послуги ЖКГ.

Переважну більшість цих постанов були скасовані після оскарження прокуратур та інших вищих органів влади.

Читайте також:

Київські пляжі стануть платними

Соратник Кличка назвав Ющенка і Тимошенко пішаками

Черновецький побажав киянам кращого життя

Депутати знайшли компромат на Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: