Відпочинок в окупованому Криму: нечисленних українських туристів зустрічають напівпорожні пляжі

Прикордонники стверджують, що усе менше людей з материкової України їдуть до окупованого півострова.

У Криму пляжі напівпорожні, тому українським туристам радіють, готові приймати оплату в гривні. Раді прийняти і майданівців, і тих, хто воював, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Свіжі кадри окупованого Криму показують безлюдний вокзал Сімферополя. На табло - два рядки, порожні колії. Автобусники полюють на поодиноких туристів. Раніше влітку про це можна було лише мріяти - ніяких тобі черг. На пляжах – порожньо.

Туристична картинка на веб-камерах показує, що на Алуштинській ротонді під російськими прапорами туристів – наче у березні. У Гурзуфі відпочивальників доводиться вишукувати на картинці. Євпаторія - російські прапори і обмаль людей. Коктебель - тепер тут можуть купатися без одягу навіть дуже сором'язливі - все одно пляж майже порожній.

В українських турагенціях кажуть, що не мають права працювати з анексованим Кримом і відправляють в окуповане представництво. У кримському офісі гривні брати готові і переконують - туристів в них удосталь.

"Чому ви думаєте, що тут якось по-іншому будуть ставитися до людей з України? Люди приїжджають і бронюють місця. Як їздили, так і їздять", - кажуть в одній із турагенцій Криму.

Прикордонники такі заяви турагенцій спростовують. За словами речника Державної прикордонної служби України Олега Слободяна, у червні адміністративну межу з Кримом перетнули близько 180 тисяч громадян, що на 69 тисяч менше, ніж в 2015 року. У два рази зменшився транспортний потік.

"Інформація про навалу українських туристів на тимчасово окуповану територію, що періодично розповсюджується російськими ЗМІ, не відповідає дійсності. Про скупчення на Чонгарі - свідомо штучно створювалися черги з метою створення картинки, що українці виїжджають на відпочинок", - каже речник прикордонників.

Перевізники обіцяють: тисяча гривень і за 12 годин ви на окупованому півострові, якщо, звісно, не везете з собою "бактеріологічну зброю" – сало, картоплю і молоко. Ці продукти окупаційні прикордонники не пропустять.

На брак клієнтів невеличкі автобуси не скаржаться - багажник геть забитий туристичними валізами. Перевізники рекомендують зайняти чергу, з тих, хто допоможе кримчанам триматися під російськими прапорами. Чому їм так хочеться відпочити саме на окупованому півострові, більшість туристів не пояснює.

ВідеоУ Криму триває третій курортний сезон без туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: