Відпочивати в Україні влітку буде дешевше

Щоб стимулювати розвиток внутрішнього туризму, українська влада намагається переконати туроператорів знизити тарифи.

Тарифи на туристичні послуги влітку 2009 року в Україні будуть знижені.

Такий прогноз зробив керівник Держслужби туризму і курортів Анатолій Пахля. За його словами, це пов'язано з фінансово-економічною кризою в країні, і допоможе в цих умовах стимулювати розвиток внутрішнього туризму.

"З даного питання ми постійно знаходимося в діалозі з туристичним компаніями, хтось до нас прислухається, а хтось ні", - сказав він.

Пахля повідомив, що деякі туроператори вже заявили про намір знизити тарифи на літній сезон. "Необхідно враховувати реальне фінансове становище кожної родини, і якщо визначатися в тарифах на туристичні послуги, ми повинні з метою стимулювання йти на зменшення цих тарифів", - наголосив чиновник.

За даними Держслужби, потік виїзного туризму з України на різних напрямах вже зменшився на 30-50%, і зменшиться ще на 19% в порівнянні з попереднім періодом.

Разом з тим, зазначив Пахля, ситуація, пов'язана з девальвацією гривні, є сприятливою для розвитку в'їзного туризму: оскільки це робить дешевшими туристичні послуги для іноземних громадян.

Згідно з оперативними даними відомства, у 2008 році Україну відвідало близько 25 мільйонів осіб, тоді як у 2007 році - 23 мільйони. Зростання курсу євро з 7 до 11 гривень здешевило вартість туру в національній валюті для європейців приблизно на 57%. На руку вітчизняному туризму зіграв і безвізовий режим з Євросоюзом, США, Канадою та Японією.

Читайте також:

Українські туристи стали менше їздити за кордон

Німці вважають себе найщедрішими туристами в світі

Лише 13% українців не постраждали від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: