Відповідь на горілку "Путінка": галичани почали пити "Бандерівську западенку"

Горілка з націоналістичною назвою стала дуже популярною, а туристи купують її як сувенір. Етикетку "Бандерівської западенки" - у червоно-чорних кольорах прапора УПА.

На Західній Україні - мода на горілку з приємною для вуха місцевих назвою "Бандерівська западенка".

Горілка з націоналістичною назвою розходиться "на ура" в магазинах і барах Галичини, а туристи купують її як сувенір. Етикетка - у червоно-чорних кольорах прапора УПА.

"Незважаючи на ціну (коштує 50 грн), пляшки розходяться краще, ніж інший алкоголь. "Особливо після того, як розпочалася ця катавасія зі званням Бандери, - розповіла продавець одного з львівських магазинів. - Не раз російськомовні туристи брали".

Перед випуском бандерівської "біленької" івано-франківська фірма запитала дозволу у внука Бандери, щоб не було проблем з авторськими правами, і пообіцяла в обмін відремонтувати родове гніздо лідера ОУН в Старому Угринові на Івано-Франківщині, пише "Сегодня".

Власників марки, за їхнім зізнанням, надихнув успіх "Путінки" в Росії.

Правда, деякі ветерани ОУН-УПА не схвалюють появу "бандерівської" горілки. В УПА спиртне було заборонено. І сам Бандера не випивав, так що це блюзнірство, - обурюються вони.

Читайте також:

Нємцов: Путін вважає всіх українців у Росії бандерівцями

"Свобода" розгромила рішення "нахабного" Європарламенту щодо Бандери

Волинь відмовилася витрачати гроші на пам'ятник Бандері

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: