Відповідальний за спецслужби заступник глави АП подав у відставку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Генерал-лейтенант Валерій Кондратюк подав у відставку через ігнорування Порошенком історії зі звинуваченнями у вербуванні Наливайченка.

Затупник глави Адміністрації президента генерал-лейтенант Валерій Кондратюк, який відповідає за спецслужби, подав у відставку через розбіжності з президентом Петром Порошенко.

Про це 14 квітня повідомив УНІАН

У рапорті йдеться, що причиною відставки стало те, що Петро Порошенко не вступився за нього після звинувачень в ефірі каналу "112 Україна", що нібито Кондратюк намагався завербувати Наливайченка для роботи на іноземні спецслужби, тоді як експертами на телеканалі виступали члени БПП.

"Зрозуміло, що співробітництво людей з Вашого близького оточення з російсько-пропагандистським каналом “112 Україна“ не могло відбуватись без Вашого відома та згоди. Проте Ви відверто проігнорували моє звернення. Фактично це означає, що Ви заздалегідь були ознайомлені зі змістом звинувачень на мою адресу і в обмін на дискредитацію руками путінських пропагандистів одного з Ваших політичних опонентів на майбутніх президентських виборах погодились із задумом кремлівської інформаційної спецоперації - “здати" керівника, який відповідає за координацію українських спецслужб у питаннях боротьби з російською агресією", - йдеться в в тексті заяви до президента

Також Кондратюк в рапорті наголосив, що "відсутність підтримки на фоні цих звинувачень, звільняє його від морального обов'язку продовжувати працювати на цій посаді".

заява_1
УНІАН
заява_2
УНІАН

Свою заяву Кондартюк пояснив тим, що останнім часом Порошенко "вважає себе одноосібним захисником країни".

"Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України" - сказав генерал-лейтенант в коментарі УНІАН.

Довідка:

Валерій Віталійович Кондратюк – український кадровий військовий, розвідник, генерал-лейтенант. У 1991 році Кондратюк закінчив Київське вище загальновійськове командне, двічі - Червонопрапорне училище імені М. В. Фрунзе, в 1996 році військово-дипломатичну академію МО України, київський інститут іноземних мов, академію Служби Безпеки України. Пройшов шлях від офіцера до керівника спецслужб. Працював на дипломатичних посадах, був військовим аташе України в США, керував Управлінням центрального апарату СБУ.

У період від 2014 до липня 2016 був начальником департаменту контррозвідки СБУ, від серпня до жовтня 2016-17 очолював Головне управління розвідки МО України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції