Відправити військову місію під егідою ООН, - Палатний запропонував три кроки, щоб зупинити ядерного терориста росію

Дата публікації
Перегляди
8204
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відправити військову місію під егідою ООН, - Палатний запропонував три кроки, щоб зупинити ядерного терориста росію

Керівник Волонтерського штабу "Українська команда" Артур Палатний запропонував три кроки, які дозволять зупинити ядерного терориста росію та не допустити катастрофи світового масштабу.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Світ має визнати, росія – це держава-терорист. До того ж, росія - це перша країна ядерний терорист. А з терористами перемовин не ведуть. Їх знищують. Тому світ має негайно діяти. По-перше, потрібно вже зараз забезпечити місію МАГАТЕ та Енергоатому на Запорізьку атомну станцію, щоб експерти змогли відновити контроль станції. По-друге, необхідна військова місія під егідою ООН задля негайного розмінування атомної станції та створення безпечної зони навколо ЗАЕС. По-третє, термінова передача станції під повний контроль українських фахівців Енергоатому", - заявив Артур Палатний.

За його словами, росія вдається до ядерного тероризма, щоб змусити Україну піти на перемовини.

"Російська військова авантюра в Україні стрімко наближається до безславного кінця. Ядерна погроза всьому світу - це остання спроба росії посадити Україну за стіл переговорів та де-факто узаконити окупацію українських територій. Якщо вибухне ЗАЕС – це буде 10 Чорнобилів. Це ядерна пустеля на значній частині України. Це евакуація Європи. Це катастрофа планетарного масштабу. Світ має діяти рішуче, щоб убезпечити світ від найбільшої катастрофи за всю історію людства", - підкреслив керівник "Української команди".

Дата публікації
Перегляди
8204
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація