Відправте краще на фронт. Бійці 53-ї бригади показали шокувальні умови на полігоні "Широкий лан"

Військові скаржаться і на поведінку командирів, які погрожують фізичною розправою.

Журналіст Дмитро Гнап опублікував на своїй сторінці у Facebook нові фотодокази нелюдських умов проживання військовослужбовців 53-ї бригади на полігоні "Широкий лан" в Миколаївській області.

Один із військових на умовах анонімності повідомив, що бійці просяться на лінію фронту на Донбасі, аби далі не залишатися на полігоні. 

Військовий акцентує свою увагу на поведінці командирів, які погрожують фізичною розправою за невиконання наказів. 

На оприлюднених фото видно військових у наметах, які сидять у багнюці. 

Голодні та немиті бійці 53 окремої механізованої бригади рушили пішки до Миколаєва

У відчаї рушили пішки з Широколанівського полігону до військової прокуратури у Миколаєві - а це відстань у понад 300 кілометрів. Вони по 8-10 місяців були на передовій в зоні АТО. На Широкий Лан прибули 5 лютого і потрапили в нелюдські умови. Там, кажуть бійці, вимушені жити всі разом в одному наметі. На 30 ліжках – 150 бійців, тому сплять на землі. Вони самовільно залишили полігон і пішли до прокурорів. Бійці пояснюють – це крок відчаю. Бо командири їх не чують.

Широкого розголосу невдоволення бійців отримало після того, як вони вирушили маршем на Миколаїв, щоб донести свою позицію і претензії до чиновників і військового керівництва, яке звітує про відсутність проблем і повне забезпечення. Наразі на територію полігону привезли гарячу їжу, намети, генератор. Також їм обіцяно лазню. 

 

Хочете подивитись, чому вчора взбунтувались солдати 53-ї бригади? Нижче кілька фотографій з полігона на Широкому Лані. А...

Опубліковано Дмитром Гнапом 8 лютого 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: