Видрін: Тігіпко реально оцінює ситуацію в економіці

На думку заступника глави РНБО, озвучування Тігіпком нинішніх проблем української економіки - це "не визнання слабкості або безсилля нинішньої влади, це констатація факту".

Віце-прем’єр міністр Сергій Тігіпко реально оцінює ситуацію в українській економіці. Таку думку висловив політолог, заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони Дмитро Видрін.

На його думку, "озвучування нинішніх проблем української економіки - це не визнання слабкості або безсилля нинішньої влади, це констатація факту".

Він нагадує, що падіння економіки спостерігається сьогодні в різних країнах світу.

"Прогнози американських експертів не найоптимістичніші, російський прогнозист Михайло Хазін, чиї прогнози збуваються останнім часом практично стовідсотково, передрікає прихід другої хвилі кризи. В усьому світі економіку трусить. І Україну ці тенденції не можуть обійти стороною", - каже Видрін.

Коментуючи останні ініціативи уряду, Видрін відзначає необхідність непопулярних реформ. "Тігіпко - хороший економіст, і він просто констатує ситуацію, - упевнений замглави РНБО. - І добре, що він реально оцінює її. Не лакує, як це робила свого часу Тимошенко, а говорить як розсудливий економіст".

Читайте також:

Політолог: Тігіпко зайняв ліберальну нішу в Україні

Експерт: Тігіпко вирішує проблеми. Хай непопулярними засобами, але публічно

Тігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

У Тігіпка розроблять програму реформування ЖКГ для регіонів України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: