"Відродження" організує політичні дебати

Міжнародний фонд "Відродження" виділить 100 тисяч доларів США на проведення телевізійних дебатів українських політиків.

Євген Бистрицький
Євген Бистрицький. (Фото: irf.kiev.ua)

Міжнародний фонд "Відродження" виділить близько 100 тисяч доларів США на проведення телевізійних дебатів.

Як повідомляє "Телекритика" з посиланням на інформацію директора фонду Євгена Бистрицького, фонд "Відродження" оголосив тендер на проведення передвиборних теледебатів.

"Ми зараз ведемо переговори з декількома телеканалами про проведення теледебатів, які ми називаємо "Свідомий вибір", - сказав він.

Після завершення переговорів будуть визначені 6 телеканалів, які й проводитимуть ці теледебати у вересні. 

Бистрицький наголосив, що проект "Свідомий вибір" спрямований на те, щоб привчити громадян вимагати від політиків “чітких відповідей на конкретні запитання”. “Важливою складовою цих теледебатів буде антипопулізм. Аргументи і питання експертів будуть спрямовані на отримання чітких і конкретних відповідей, цифр та дат", – зазначив він.

Цьому, на його думку, має сприяти формат теледебатів. У них братимуть участь 4-5 провідних (за даними соціологічних досліджень) політичних сил. Крім ведучого, в програмі дискутуватимуть декілька незалежних експертів і один журналіст. 

Обговорення вестиметься за шістьма напрямками: економічна політика, політика у сфері державного управління (боротьба з хабарництвом), судова реформа, сфера охорони здоров’я, реформа комунального господарства та пріоритети зовнішньої політики.

Основними умовами тендеру, за словами Бистрицького, є дотримання формату та відкритість у проведення теледебатів. "Експерти і телеканали мають бути незалежними. За участь у дебатах політичні сили не мають платити", - повідомив він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: