Відсьогодні діють нові штрафи для водіїв (відео)

З сьогоднішнього дня в Україні набуває чинності закон про посилення відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

Докладніше - на відео.


Відповідний закон Верховна рада прийняла 24 вересня і 14 жовтня його підписав президент.

Законом запроваджується як вид адміністративного стягнення "громадські роботи", позбавлення права керування транспортним засобом на термін 10 років, відповідальність власників (співвласників) транспортних засобів, тимчасове вилучення посвідчення водія, талона про проходження державного технічного огляду, ліцензійної картки на транспортний засіб та тимчасове затримання транспортних засобів.

Передбачається також механізм оскарження постанов адміністративного органу (посадової особи) про накладення адміністративного стягнення, запроваджується строковість дії посвідчення водія транспортного засобу, запроваджується поняття "автомобільного самозайнятого перевізника" та засади його діяльності, визначаються документи, на підставі яких можуть здійснюватися пасажирські перевезення та визначаються вимоги щодо провадження виробничої діяльності на автомобільних дорогах.

Законом також передбачається впровадження та використання працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису фіксації порушень Правил дорожнього руху, та суттєве підвищення розмірів штрафів, посилення інших видів адміністративних стягнень за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

За новими "тарифами", в середньому штраф становитиме 85-100 грн., а не 17, як зараз. За проїзд на заборонний сигнал світлофора з вас візьмуть 170-204 грн., а за їзду п'яним за кермом — 1360-2550 грн.

ВідеоНові штрафи уже діють

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: