Росіянам, які незаконно їздитимуть до Криму та на Донбас, "світить" в’язниця в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За вторгнення до України росіянам загрожує до 8 років позбавлення волі.

В Україні набув чинності закон, який передбачає кримінальне покарання за незаконний перетин кордону громадянами країни-агресора.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

"Передбачається кримінальна відповідальність за перетинання державного кордону України особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, що суперечать національним інтересам України, будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості, у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років", - йдеться у документі.

Як зазначається, за повторне порушення або ж вчинене групою осіб передбачається покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 5 років. За порушення із застосуванням зброї – від 5 до 8 років.

Нагадаємо, від 1 січня 2018 року почали діяти нові правила перетину українського кордону для росіян, а також осіб без громадянства із 70 країн світу. У пунктах пропуску під час прикордонного контролю фіксуватимуть біометричні дані (зокрема відбитки пальців).

Залиште свій коментар

Вибір редакції