Відставка Черновецького вирішиться 22 червня

Віталій Кличко добився розгляду Секретаріатом президента питання про відставку голови КМДА.

Віталій Кличко ініціював слухання "справи Черновецького" в Секретаріаті президента. Про це Кличко та депутат від НУ-НС, голова Тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування діяльності Черновецького Кирило Куликов домовились під час зустрічі з главою Секретаріату президента Вірою Ульянченко.

Як повідомляє прес-служба фракції Блоку Кличка в Київраді, під час зустрічі він заявив, що "ми наполягаємо на безумовному виконанні постанови, яка була проголосована більшістю депутатів парламенту 11 червня. Багатотисячна київська громада, яка сьогодні зібралась на мітинг на Банковій, вимагає від президента відсторонити Черновецького".

За інформацією прес-служби, напередодні представники мітингувальників звернулись до Блоку Кличка з проханням прискорити питання відсторонення Черновецького з посади голови КМДА.

”З метою перейти від слів до справи, сьогодні Віталій Кличко не лише взяв участь у мітингу, а й організував зустріч представників громади з Вірою Ульянченко, у ході якої були викладені усі претензії до бездіяльності влади та озвучено прохання народу – позбавити Київ від Черновецького”.

В результаті зустрічі було домовлено, що на понеділок, 22 червня, в Секретаріаті президента призначено розширену нараду за участі прокуратури, представників контрольно-ревізійних органів, всіх відповідних служб. На нараді будуть розглянуті рекомендації Тимчасової слідчої комісії ВР та обговорена можливість відсторонення посадових осіб КМДА від виконання обов’язків.

Як повідомляв ТСН.ua, 11 червня Верховна рада ухвалила постанову про звіт Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів зловживань київською владою. За її ухвалення проголосували 228 депутатів. Не голосувала у повному складі фракція Блоку Литвина. Із фракції Партії регіонів "за" проголосував лише один депутат.

Затвердивши звіт, ВР звернулась до президента з пропозицією відсторонити Черновецького від виконання обов`язків голови КМДА на період діяльності ТСК та рекомендувала скасувати цілу низку його незаконних розпоряджень.

Також цією постановою ВР рекомендувала Кабінету міністрів провести позачергове засідання у зв`язку з критичною ситуацією, яка склалася в місті Києві; надати критичну оцінку діям голови КМДА щодо призначення заступників без погодження з Кабміном; скасувати розпорядження Черновецького про призначення своїх заступників та про покладення виконання обов’язків перших заступників та заступників голови КМДА на працівників патронатної служби, як такі, що суперечать закону.

ВР зобов`язала Рахункову палату, Головне контрольно-ревізійне управління, та податкову провести спільну комплексну перевірку КМДА з питань дотримання бюджетного та податкового законодавства.

Генеральній прокуратурі та Міністерству внутрішніх справ доручено дати правову оцінку діям посадових осіб Київради та її виконавчого органу щодо фактів грубого порушення законодавства та зловживань вчинених під час здійснення ними своїх повноважень.

Проте у Секретаріаті президента вже заявили, що говорити про відставку Черновецького поки рано - на думку чиновників СП, йому варто дати шанс виправитися.

Читайте також:

Ющенко не збирається звільняти Черновецького

Рада рекомендувала відсторонити Черновецького

Черновецький поставить у Києві пам'ятник Нельсону Манделі

Черновецький зробить із мерії картинну галерею для туристів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: