Відставка Яценюка. Друга спроба

Партія регіонів звинувачує Яценюка у фальсифікації закону, у відповідь спікер знову ставить питання про свою відставку.

Фракція Партії регіонів має намір подати позов до суду на Арсенія Яценюка за фальсифікацію антикризового закону.

Про це сьогодні під час пленарного засідання заявив член фракції ПР Олександр Стоян.

Яценюк
УНІАН
Яценюк знову ставить питання про свою відставку
"Ми зараз готуємо позов до суду і будемо доводити в суді, що ви фальсифікували дуже важливу статтю і загнали народ в глухий кут", - сказав він.

Крім того, наголосив народний депутат, голова ВР має дати можливість парламенту ще раз поставити на голосування питання про відставку спікера. "Звільніть парламент від вас і ми будемо нормально працювати", - сказав він, звертаючись до Яценюка.

Після цього Арсеній Яценюк закликав завершити процедуру голосування щодо його відставки.

"Процедуру голосування по голові ВР треба завершити. Вчора вона не відбулася, хоча в усіх була можливість. Але якщо немає підтримки голови ВР треба закінчити голосування", - сказав він.

Заступник голови фракції НУ-НС Роман Зварич впевнений, що сьогодні демократичним силам вдасться відстояти спікера Верховної ради. "Я переконаний, що жоден депутат з нашої фракції, окрім деяких політичних сил, не проголосує сьогодні за відставку спікера", - зазначив Зварич.

Водночас депутатська група "Єдиний центр" сьогодні буде голосувати за відсторонення спікера від своїх обов'язків. Про це в кулуарах ВР заявив нардеп від НУ-НС Ігор Кріль.

Як повідомляв ТСН.ua, 31 жовтня Верховна рада під час розгляду антикризового проекту закону не підтримала пропозицію перенести на 1 січня 2011 року встановлення мінімальної заробітної плати до рівня прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

У той же день парламент ухвалив антикризовий закон. 3 листопада Віктор Ющенко підписав цей закон.

3 листопада голова однойменного блоку Володимир Литвин заявив, що Ющенко підписав закон, у якому "сфальсифікована" норма, що стосується мінімальної заробітної плати.

4 листопада, посилаючись на стенограму засідання ВР, народний депутат від Блоку Литвина Олег Зарубінський наголосив, що парламент не підтримав запровадження мораторію на два роки щодо встановлення мінімальної заробітної плати на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Зарубінський підкреслив, що також парламентом не було підтримано норму про те, щоб протягом 2009-2010 років розмір заробітної плати підвищувався щоквартально відповідно до індексу споживчих цін. На думку Зарубінського, в такому випадку мала залишитися в дії норма про те, що з 1 січня 2009 року мінімальна заробітна плата встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Водночас прес-секретар Яценюка Андрій Жигулін заперечив фальсифікацію остаточної редакції закону.

Зараз у Верховній раді триває перерва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: