Відверто про здоров'я президента

Ющенко переніс 24 операції, пов'язані з лікуванням отруєння діоксином.

Віктор Ющенко до і після
Архів
Віктор Ющенко до і після отруєння
Президент України Віктор Ющенко заявив, що з моменту отруєння діоксином перед президентськими виборами три роки тому він переніс 24 операції, пов'язані з відновленням здоров'я.

"Два роки тому я був ще дуже слабкий. Навіть підняти руку було дуже важко. За останні два роки я переніс 24 операції. Я вперше говорю про це. Під час моїх відпусток мене завжди оперували," - заявив Ющенко в п'ятницю в інтерв'ю французькому телебаченню, яке цитує Рейтер.

Віктор Ющенко також заявив, що в даний час почувається добре і вважає своє отруєння в ході передвиборної президентської кампанії у 2004 році "чисто політичною справою".

В ході інтерв'ю 53-річний український президент також повідомив про те, що знає, хто отруїв його три роки тому. Проте назвати імена своїх отруйників відмовився, пославшись на таємницю слідства, яке ведеться в даний час.

При цьому Ющенко відзначив, що всі люди, що отруїли його, знаходяться в Росії, і "з цієї причині розслідування гальмується".

Ющенко-Медведько
УНІАН
Генпрокуратура України направляла до Генпрокуратури РФ запит по справі отруєння Ющенка, і навіть отримала на нього відповідь - але не результат
У вересні в інтерв'ю британської "Таймс" Ющенко заявив, що російська сторона блокує розслідування справи про його отруєння діоксином. За словами президента України, тільки три лабораторії у світі виробляють діоксин тієї формули, яким він був отруєний, дві лабораторії надали зразки свого діоксину для експертизи, а третя, російська, - ні.

Генпрокуратура РФ у вересні направила українській стороні відповідь на запит по справі про отруєння Ющенка. Зміст відповіді не розкривався. Генпрокуратура України підтвердила отримання відповіді на запит.

На початку вересня 2004 року під час президентської кампанії Ющенко відчув погіршення здоров'я і був вивезений до Австрії, де в одній із приватних клінік було встановлено, що в його організмі знаходиться діоксин. За словами Ющенка, отрута потрапила в його організм з їжею 5 вересня 2004 року під час обіду з керівництвом Служби безпеки України (СБУ) в передмісті Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: