Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Відверто сфальсифіковані звинувачення". МЗС обурене рішенням Верховного суду Росії щодо Сущенка

МЗС закликає міжнародну спільноту посилити тиск на РФ задля звільнення українця.

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку з рішенням Верховного суду Росії 12 вересня залишити без змін вирок українському журналісту Роману Сущенку, яким його засуджено до 12 років ув’язнення в колонії суворого режиму. МЗС впевнене, що Сущенка засудили за "відверто сфальсифікованими звинуваченнями у шпигунстві".

Про це йдеться у заяві зовнішньополітичної установи.

"Коротка тривалість засідання Верховного суду та проведення слухання в закритому режимі без допуску українських та іноземних дипломатів і представників ЗМІ у черговий раз засвідчили замовний характер сфальсифікованої проти Романа Сущенка справи, а також бажання російської сторони приховати від світової спільноти фактичну контрольованість Кремлем російської судової системи", - наголошує установа.

МЗС вимагає негайно скасувати незаконний вирок у справі журналіста та забезпечити його звільнення й повернення в Україну.

Крім того, Міністерство закликало світову спільноту та міжнародні правозахисні інституції посилити політичний та економічний тиск на Росію з метою звільнення та повернення в Україну Романа Сущенка та інших громадян України, які стали заручниками "сучасної політики Кремля".

Нагадаємо, Верховний суд Росії у середу, 12 вересня, підтвердив "законність" вироку політв'язневі. Журналіст агентства "Укрінформ" Роман Сущенко повинен відсидіти 12 років у російській колонії суворого режиму.

Адвокат Марк Фейгін заявив, що Сущенко готовий в разі потреби просити російського президента Володимира Путіна про помилування.

ВідеоВерховний суд Росії визнав законним 12 років колонії для Романа Сущенка

Верховний суд Росії визнав законим вердикт Московського міського суду - 12 років колонії для українського журналіста Романа Сущенка. В РФ, відповідне рішення оголосив суддя Верховного суду РФ, таким чином апеляція захисників відхилена у повному обсязі.

Верховний суд Росії визнав законним 12 років колонії для Романа Сущенка

Залиште свій коментар

Вибір редакції