Вифлеємський вогонь прибув до Києва

У столиці, на Володимирській гірці, Вифлеємський вогонь був переданий представникам духовенства.

У неділю, 26 січня, в Києві, на Володимирській гірці, Вифлеємський вогонь був переданий представникам духовенства Української православної церкви Київського Патріархату, Української Греко-Католицької, Української Православної Автокефальної та Римо-Католицької церков.

Окрім того, цей символ миру та злагоди також отримали пластуни з різних регіонів України та представники інших скаутських організацій.

За традицією усі кияни та гості столиці зможуть запалити свої різдвяні свічки у Михайлівському Золотоверхому соборі, Греко-католицькому храмі Володимира та у Римо-католицькому храмі святого Олександра.

Згідно з європейською скаутською естафетою, яка традиційно стартує у Відні, польські скаути передали Вогонь українським пластунам 17 грудня на українсько-польському кордоні. 25 грудня естафету Вифлеємського вогню прийняли київські пластуни.

Українські пластуни вже удванадцяте розповсюджують Вифлеємський вогонь країною, щоб кожен міг отримати перед Різдвом частинку Вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Акція була заснована 1988 року австрійською телекомпанією ORF.

Читайте також:

Киянку затримали за приготування яєчні на Вічному вогні

Папа Римський помолився про закінчення часу "закривавлених одягів"

Опубліковані унікальні фото з різдвяної вечірки Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: