Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виграний мільйон у "Лото-Забава" допоможе частіше бачити родину у Лондоні

Новоспечена мільйонерка переконана, що приз допоможе частіше бачитися з родиною – донькою Наталією та онуком Олександром, які наразі живуть у Великій Британії.

І перший крок у здійсненні цієї мрії вже покладено. Щоб привітати Ганну Романівну з цією перемогою та розділити радість участі у програмі "Два дні з життя мільйонера", донька та онук прилетіли на цілий уїк-енд із Туманного Альбіону. Гостей очікували традиційні мільйонерські атрибути - статусні ресторани, білий лімузин, номер люкс у готелі в центрі міста. За бажанням Ганни Романівни родина відвідала у Києві одну з найбільших культурних і історичних пам‘яток – Києво-Печерську лавру та сучасний інноваційний музей "Становлення української нації". 

27 жовтня 2019 року ведучі державної лотереї "Лото-Забава" урочисто привітали нову почесну учасницю "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л.", пенсіонерку з Кропивницького – Ганну Смірнову, яка виграла свій заповітний мільйон гривень 28 липня 2019 року у тиражі № 1042.

Ганна Романівна присвятила лотерейному хобі більше 15 років і переконана, що приз із шістьома нулями виграла не випадково. "Щотижня я мінімум один квиток купляла, а якщо у дітей якісь знаменні дати, Дні народження, то я брала за кількістю років. Завжди прагнула і вірила в те, що я виграю", - такими словами новоспечена мільйонерка коментує свій довгоочікуваний виграш.

Лотерея стала містком, що об’єднує родину – маму в Кропивницькому та доньку з онуком – у Лондоні. Донька переможниці Наталія свого часу надихнулась прикладом мами та теж почала грати у лотерею. "Якщо купую лотерейки, то так, дійсно згадую про маму", - з теплою усмішкою розповідає пані Наталія.

Виграш Ганна Смірнова поки детально не розплановувала, але за допомогою цих грошей хоче частіше бачитись з родичами: "Більше спілкуватися з дітьми, зокрема - з дочкою. Вона далеко живе і це дійсно значні витрати: перельоти, візи". На досягнутому переможниця теж зупинятись не планує – буде продовжувати грати. Далі нова вершина – джекпот розміром у 3 000 000 гривень. Ганна Романівна бажає успіху всім гравцям "Лото-Забава" і радить не здаватися на шляху до мрії, адже виграє лише той, хто грає.

В Україні з’явилось уже 342 мільйонера та мультимільйонера за 20 років існування "Лото-Забава".

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції