Вихованці дитбудинку, де сталися криваві вбивства, ніколи не скаржилися на прийомних батьків

Дата публікації
Вихованці дитбудинку, де сталися криваві вбивства, ніколи не скаржилися на прийомних батьків

Родина, де сталися вбивства і самогубство, мала хорошу репутацію / thinkstockphotos.com

Односельчани говорять про родину різне, однак, у соцпрацівників не виникало до них підозр.

Родина з прийомними дітьми, у якій сталося подвійне вбивство і самогубство, добре себе зарекомендувала у соціальних службах, повідомляє кореспондент ТСН.

Вперше сім'я із села Цибульківка, що на Дніпропетровщині, взяла сиріт під свою опіку ще у 2007 році, і з того часу у соцпрацівників не було жодних нарікань на опікунів. Тож коли минулого року вони виявили бажання всиновити більше дітей, щоб отримати статус дитячого будинку сімейного типу, ні в кого в чиновників не виникло до них запитань чи підозр.

Водночас односельчани говорять про родину різне. Одні розповідають, що вони були не дуже відкриті та не дуже охоче спілкувалися з сусідами, навіть, мовляв, не пускали нікого до себе у двір.

Інші навпаки добре відгукуються як про голову родини, так і про дітей. Мовляв, діти ніколи не мали проблем із законом, були успішні у навчанні, доглянуті, регулярно їздили у табори. Діти ніколи не скаржилися на своє життя та любили своїх прийомних батьків.

А чоловік ніколи не був помічений у зловживанні алкоголем або у спалахах гніву.

Ймовірно, негативне ставлення до родини зумовлене тим, що у маленьких населених пунктах (село Цибульківка налічує трохи більше 300 жителів) не сприймають саму ідею дитбудинків сімейного типу, мовляв, вони є розплідником для злочинців. Тим не менш, судячи зі слів багатьох місцевих, такого не можна сказати про будинок, де сталася трагедія.

Причини кривавого вбивства наразі з'ясовуються. Також було створено спеціальну комісію, яка розбиратиметься з трагічними обставинами, оскільки подвійне вбивство та самогубство голови родини для багатьох стало великою несподіванкою.

Нагадаємо, трагедія сталася в обідній час, коли 14-річна дівчинка накривала на стіл. Між нею та вітчимом виникла сварка, в результаті чого він вдарив її ножем. В цей момент зайшла його 46-річна дружина, рідна мати дівчинки. Він вбив і її, після чого повісився у сараї.

Дев'ятьох дітей, які залишилися живими, тимчасово розмістили у санаторії. Через те, що зараз є багато сімей, охочих утворити дитбудинки сімейного типу, чиновники кажуть, що дітей швидко роздадуть у родини, однак, намагатимуться їх не розділяти.

Як стало відомо, у двох хлопчиків, які доводяться один одному братами, є родичі. Вони вже заявили про намір взяти їх під свою опіку.

На часі з дітьми працюють психологи.

Наступна публікація