"Вихователь" закрив у погребі і бив до струсу мозку чужу 10-річну дитину

Дата публікації
Перегляди
2491
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вихователь" закрив у погребі і бив до струсу мозку чужу 10-річну дитину

За побиття хлопчика чоловік відбудеться штрафом

Чоловік переконує – дитини не чіпав: "А хто його бив? Спитайте в нього. Я не бив".

На Кіровоградщині 10-річний хлопчик опинився на лікарняному ліжку після суперечки із однокласницею. П‘ятикласники посварилися через розлиті на уроці малювання фарби. Згодом діти помирилися, втім, у суперечку втрутилися дорослі.

Дядько дівчини заходився виховувати школяра, та так, що дійшло до прокуратури – у хлопчика виявили закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. 10-річний Владик Вовкодав у неврологічному відділенні уже другий тиждень, йдеться у сюжеті ТСН.

"Ми посварилися у школі. А вона гукнула дядька, він мене загнав у погріб і набив. У мене шия отут болить. Туди-сюди по шиї вдарив", - зі сльозами на очах розповів постраждалий хлопчик.

 "Він боявся, кричав, нудота в нього була, голова боліла. Каже, у мене сутеніє в очах – зірочки літають. Такий стан був у дитини", - розповіла матір хлопчика Аліна Яценко.

Свідки кажуть, що 32-річний дядько ображеної однокласниці загнав 10-річного хлопчика у погріб, потім зачинив двері і у суцільній темряві взявся за виховання чужої дитини.

"Владик з погребу вискочив, плакав, тримався за потилицю, а Сергій за ним слідом вибіг з погреба. Це я бачила. Владик кричить: дідусю, тікай у хату, бо він тебе уб‘є!", - розповіли свідки.

Агресора вгамував лише дідусь Владика Іван Мешко: "Він підійшов і каже: "А де той ваший? І матом. Я йому ноги – руки повідриваю!" Він усе так ото до мене, а я відхожу. Він думав, що я його зачеплю та буду бити, а я кажу: йди вже проспись. Він напідпитку був", - розповів дідусь.

Попри те, що у свідках цієї події – чи не вся вулиця, "вихователь" переконує – дитини не чіпав.

Сергій Крячко, який кулаками виховував чужу дитину, виправдовується: "Я не бив, я ж вже писав. А хто його бив? Спитайте в нього. Може дід, а може баба".

Батьки Владика одразу ж викликали міліцію. Але, кажуть, правоохоронці приїхали аж наступного ранку, свідків опитали лише за тиждень, а у порушенні кримінальної справи відмовили. Тож рідні хлопчика звернулися у прокуратуру.

Відтак справу порушив уже прокурор району. Щоправда, стаття передбачає лише штраф чи громадські роботи. Рідні побитого хлопчика сумніваються, що таке м‘яке покарання відіб‘є у чоловіка бажання силою виховувати чужих дітей.

10-річний хлопчик опинився на лікарняному ліжку після суперечки з однокласницею

10-річний хлопчик опинився на лікарняному ліжку після суперечки з однокласницею

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2491
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація