Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вихователька із психлікарні: на Вінниччині батьки викрили працівницю дитсадка в знущаннях над малечею

Вихователька із психлікарні: на Вінниччині батьки викрили працівницю дитсадка в знущаннях над малечею

Скандальну виховательку звільнили, але вона поновилася на роботі через суд.

У Козятині на Вінниччині розгорівся скандал у дитячому садочку "Теремок". Батьки малюків повстали проти виховательки через її методи поводження з дітками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Тут всі бояться за своїх дітей. Ну, людина дійсно неадекватна, лежала в психіатричній лікарні", - твердить батько Максим Саврей. Дорослі звинувачують виховательку в знущаннях над малечею – наприклад, примусом до роботи тих, хто не хотів або не міг заснути в тиху годину. "Давала їм швабру із тряпкою, щоб вони мили підлогу. Моя дитина мила підлогу. Інші діти, які не лягали спати, їх зв’язували, щоб вони спали", - розповіла Наталя Кособуцька про групу 2-річних малят. Зі слів батьків, коли діти заливалися слізьми, працівниця дитсадка вдавалася до ще радикальніших методів виховання. "Їй мастили язика в садочку, коли вона плакала. Йодом", - твердить мама Наталя Дамаскіна.

Відео У Козятині батьки звинувачують виховательку дитсадка в знущанні над малечею

Примушувала малюків мити підлогу, зв’язувала простирадлом та натирала язики йодом – так співробітниця дитячого садочку виховувала малечу ясельної групи, стверджують батьки. Виховательку звільнили, але вона відновилася на роботі через суд. Тоді батьки вирішили просто не пускати її на робоче місце, бо, кажуть, жінка має ще й психоневрологічне захворювання.

У Козятині батьки звинувачують виховательку дитсадка в знущанні над малечею

Зафіксувати факт знущання в дошкільному закладі не змогли, адже це відбувалося, коли вихователька залишалася з дітьми наодинці. "Часто зі спальні роздавалися плач, інколи я заставала таке, що я приходжу в спальню через те, що діти плачуть, крик неймовірний, а Зоя Олексіївна може просто в групі складати стільчики", - розповіла завідуюча дошкільним дитячим закладом Людмила Гаврилюк. Після скарг батьків місцевий відділ освіти розпочав службове розслідування і факти неналежної поведінки виховательки підтвердилися. "Коли проводилося службове розслідування, ми у своєму акті вказали на те, що була притягнута до адміністративної відповідальності – до дисциплінарного стягнення", - твердить заступник начальника Козятинського управління освіти Людмила Кондратюк.

У виховательки вже була одна догана, тому її звільнили за прогул. "Вона тижнями приходила на роботу без плану роботи. Були такі випадки, коли вона часто запізнювалася. Другий інцидент – це прогул, в неї було звільнення", - заявила керівник закладу. Однак своє звільнення вихователька оскаржила, а суд вирішив поновити її на роботі та зобов’язав адміністрацію дитсадка виплатити компенсацію в розмірі 50 тисяч гривень. Феміда керувалася тим, що за один день прогулу не звільняють, а надто, коли працівник хворіла - перебувала у психоневрологічній лікарні. "Вона перебувала на стаціонарному лікуванні в обласній психоневрологічній лікарні. Тобто стан людини дійсно був тяжкий і складний, і вважати неповажною причину не з’явлення на роботі 7 числа – колегія суддів з цим погодитися не змогла", - твердить суддя-спікер Апеляційного суду Вінницької області Олександр Панасюк.

Сама вихователька коментувати свої дії журналістам відмовилася, а в телефонній розмові  повідомила, що обурена діями батьків. Останні ж з рішенням суду не погодилися і просто не впустили виховательку до приміщення садочка. Наразі ж обурені батьки готують скаргу до Верховного суду.

Кореспондент ТСН Анна Тітовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції