Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Вихователька в купальнику" виграла всі суди, але її погрожують тягати по них іще два роки

Завідувачка дитсадка і її брат-адвокат відмовляються визнавати свою неправоту.

Скандально звільнена за фото у соцмережі вихователька дитсадка Віта Черешньовська виграла свою справу вже у найвищому Верховному суді України, але досі не поновилася на роботі. Завідувачка, яка двічі за сім місяців звільнила підлеглу за начебто "аморальну поведінку", хоче й далі тягати виховательку по судах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Суди по другому звільненню – так, як мене звільнено другий раз по тих самих статтях. Все аналогічно першому суду. Через всі ці затримки я не маю можливості піти в декрет, тому що я не оформлена ніде, ніде не працюю. Я без декретного зараз", - каже вихователька, яка нещодавно стала мамою. "Вона не має статусу безробітної, але і не має статусу, що вона працює", - додає мати виховательки Марія Яцишина.

ВідеоЗвільнена за фото у соцмережі вихователька виграла суд, але поновитися на роботі не може

Віта Черешньовська виграла свою справу вже у найвищому Верховному суді України, але досі не поновилася на роботі. Майже два роки тому завідувачка дитячого садочку двічі за сім місяців звільнила підлеглу через начебто "аморальну поведінку". Тепер вона хоче тягати виховательку по судах ще два роки. Чому на жінку ніхто вплинути не може - у сюжеті.  

Звільнена за фото у соцмережі вихователька виграла суд, але поновитися на роботі не може

Звільнення з роботи виховательки з села Бугаївка на Рівненщині стало найскандальнішим в історії України. Ще у 2017 році 27-річну  Віту Черешньовську звільнила 47-річна завідувачка дитсадка Лариса Музика за начебто "аморальну поведінку". Аморальність полягала в розміщенні в соцмережах пляжних фотографій з відпочинку. Віта пішла у райсуд і виграла його, вийшла на роботу, але Музика того ж дня повторно її звільнила.

Виграш виховательки у Верховному суді є остаточним, тепер і у місцевому мали би поставити крапку, але засідання переносять – суддя на лікарняному. Тим часом керівниця дитсадка на роботі, як на святі, але спілкуватися з журналістами не хоче. "Лариса Василівна дуже поспішає, Лариса Василівна не має часу. Я вам дуже вдячна, що ви до нас знову завітали, але у Лариси Василівни, на жаль, уже багато важливих справ", - каже вона і відмовляється коментувати свій програш у найвищому суді. Єдине, на що знаходить час Музика, це запевнити, що не має ні до кого претензій: "Я всім пробачила. Дякую, до побачення".

Адвокат завідувачки – її рідний брат. Вони вперто наполягають на своїй правоті та планують тягати виховательку по судах ще років зо два. "Вже два роки триває, і буде тривати ще не менше. Аморальний вчинок – це не дисциплінарний проступок. Строків притягнення до відповідальності не існує. Черешньовська і надалі висвітлює в ЗМІ, через соцмережі, інтернет свої фото і просто нав’язує суспільству свою думку. Ми не можемо з цим змиритися. Людина має право, якщо вважає, що це норма, працювати на іншій роботі з такими поглядами на життя", - каже Олег Бернацький.

Освітяни бідкаються, що вплинути на цей абсурд не можуть. "Якщо керівник закладу приймає такі неправомірні рішення, то звільнити може власник — сільська рада. Ну, далі питання до сільської ради, депутатів і голови", - каже начальник управління освіти та науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський. Сільський голова, зі свого боку, певен, що карати завідувачку немає за що, а вихователька тепер вирішила сама добитися ще й відкриття кримінального провадження проти Музики – за зловживання службовим становищем по факту повторного звільнення після вже винесеного судом рішення у справі. На суди вихователька витратила вже понад 10 тисяч гривень, а у виплату компенсації вже мало вірить. Хоча перший суд постановив повернути Черешньовській близько 25 тисяч грн – це та зарплата, яку вона мала би отримати, якби цей час працювала. "Хоча б декрет звідти отримати, а на роботу туди я не збираюся", - каже вихователька.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції