Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вихователька з Рівненщини, яку звільнили за фото у купальнику, оголосила флешмоб

Після сюжету ТСН жінка отримала сотні повідомлень зі словами підтримки.

Мешканка Рівненської області Віта Черешньовська, яку звільнили з дитячого садку за публікацію у соцмережах фотографії у купальнику, оголосила флешмоб під назвою #явчительімійвідпочинок.

За словами Віти, після сюжету ТСН про її ситуацію вона отримала сотні повідомлень зі словами підтримки. Люди пишуть жінці, що теж не вважають фото на пляжі аморальним.

"В мене виникла ідея, раз вже так багато людей за те, що фото на пляжі не є аморально, тоді давайте зі мною влаштуємо флешмоб #явчительімійвідпочинок, доведемо всім, що педагоги теж люди, і наш відпочинок немає нікого хвилювати", - написала Віта у Facebook.

Жінка закликає викладати у соцмережах фото в купальниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок .

Найдорожча і найкраща підтримка моя - це ви, люди, які мене зрозуміли і перед якими я відкрилася. Вже багатенько часу...

Опубліковано Вітою Черешньовською 20 червня 2018 р.

"Я, переживши дуже багато за цих 8 місяців, навчилася відстоювати себе, я вже нікого не боюся, я захищаю своє майбутнє. А ти вмієш захищати свої права? Якщо так, тоді давайте зі мною, фото в купальниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок", - написала Віта Черешньовська.

ВідеоЗавідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі

За світлини у соцмережі і бійку, якої фактично не було, виховательку дитсадка з Рівненщини керівниця двічі за рік звільнила з роботи – за однією статтею "аморальний вчинок". І це попри те, що дівчина виграла суд. Але керівник у своєму рішенні впевнена, а вихователька не збирається здаватись.

Завідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі

Нагадаємо, у Рівненській області виховательку дитячого садочка села Бугаївка звільнили з роботи за фотографії в соцмережах, котрі були трактовані як аморальні. На цих світлинах жінка в купальнику разом із своїм чоловіком цілується біля моря, а також тримає келих із вином у новорічну ніч.

Вихователька оскаржила звільнення і у підсумку суд визнав це рішення незаконним. Але в день поновлення на роботі з’явився новий наказ завідувачки з таким самим формулюванням: звільнення за аморальну поведінку. Підкріпили це іншою претензією – прогулом. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції