"Пласт" вигнав виховательку, яка карала дітей за російську мову

У патріотичному русі "Пласт" наголосили, що фізичних покарань для скаутів у них немає, і це є одне з основних положень скаутської методики. Проте, зазначили у організації, "перегини бувають".

 Виховательку патріотичного руху "Пласт", яку змушувала дітей присідати за вживання російської мови, звільнили від роботи з дітьми. Про це сказано в повідомленні "Пласту".

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що "зарядку" за русизми у мові вперше ввели цього літа в Пластунському таборі на Івано-Франківщині.

"Пласт дійсно заохочує вживання української мови, і ми пишаємося цим так само, як прихильники російської мови власними досягненнями, і це наша організація робить у відповідності до положень Конституції і" Закону про мови ". При цьому жодним становищем організація не втручається в особисте життя наших вихованців - це справа батьків і їх вибір ", - повідомили у "Пласті".

У русі наголосили, що фізичних покарань для скаутів у "Пласті" немає, і це є одне з основних положень скаутської методики. Проте, зазначили у організації, "перегини бувають", прикладом чого і є випадок, описаний в ЗМІ.

"Працівник, який допустив таке порушення, вже не займається з дітьми", - підкреслили у організації.

"Часто діти самі придумують правила власної гри - це методика стимулювання самоврядування в малих групах ", - сказано в повідомленні руха. Вина виховательки, на думку прес-служби організації, в тому, що вона випустила процес з-під контролю.

"Пласт" подякував журналістам, які звернули увагу на цей випадок, проте не пообіцяли, що в їх діяльності не буде більше помилок, і наголосили, що "не помиляється тільки той, хто нічого не робить".

Нагадаємо, після того, як ЗМІ стало відомо про присідання за русизми у скаутському таборі, член ВО "Свобода", депутат Львівської облради Ірина Фаріон заявила, що підтримує такі покарання.

Читайте також:

Двомовність обійдеться Україні в мільярд щорічно

Жириновський закликав до поширення російської мови на весь світ

РФ: російська мова обов'язкова для розвитку України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: