Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вихователька з Рівненщини, яку звільнили через фото з відпустки, виграла апеляцію в суді

Апеляційний суд підтвердив рішення суду першої інстанції.

Вихователька Бугаївського дитсадка Віта Черешньовська, яка стала відомою на всю країну через власні світлини і незадоволення ними своєї керівниці, виграла Апеляційний суд, йдеться у ТСН.16:45.

Раніше завідувачка закладу звільнила Віту за нібито аморальні фото в соцмережі. На знімках підлегла в купальнику на відпочинку та в червоній сукні з келихом вина. Аби відновитися на посаді, вихователька пішла до суду і його виграла.

Однак завідувачка, прийнявши її на роботу, того ж дня знову звільнила. Від дитсадка вона подала апеляцію на рішення суду першої інстанції, і програла. Суд постановив: Черешньовську на посаді виховательки відновити, бо аморальних учинків вона не коїла.

"Я така щаслива, що не знаю. Я тепер плачу весь час. Плачу - чи погано чи добре - я весь час плачу", - коментує Віта Черешньовська. Але вийти на роботу вона все ще не може, адже її звільнили двічі, а апеляція стосувалась першого звільнення

ВідеоСуд оголосив рішення у справі виховательки, яку звільнили через фото у купальнику

Завідувачка закладу звільнила Віту за фото в купальнику на відпочинку та в червоній сукні з келихом вина. Аби відновитись на посаді, вихователька пішла до суду і його виграла. Однак завідувачка, прийнявши її на роботу, того ж дня знову звільнила. Від дитсадка вона подала апеляцію на рішення суду першої інстанції і програла.

Суд оголосив рішення у справі виховательки, яку звільнили через фото у купальнику

Історія молодої виховательки і завідувача дитячого садочка, яка двічі за сім місяців звільнила свою підлеглу з формулюванням "за аморальну поведінку" через фото в купальнику, стала одним із хітів Інтернету – відеозапис сюжету про це подивилися мільйон разів тільки за перші чотири дні його появи в Мережі. У виховательки з’явилася ціла група підтримки, їй пишуть незнайомі педагоги і публікують на знак підтримки свої фото з відпочинку. Міністр освіти Лілія Гриневич назвала звільнення Черешньовської розправою.

ВідеоЗавідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі

За світлини у соцмережі і бійку, якої фактично не було, виховательку дитсадка з Рівненщини керівниця двічі за рік звільнила з роботи – за однією статтею "аморальний вчинок". І це попри те, що дівчина виграла суд. Але керівник у своєму рішенні впевнена, а вихователька не збирається здаватись.

Завідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі

Залиште свій коментар

Вибір редакції