Військова та правова реформи від ПР

Партія регіонів презентувала журналістам концепції військової та правової реформ.

Віктор Ющенко та Збройні сили України
УНІАН
Партія регіонів доводить, що командувати Збройними силами повинні міністр оборони та парламент, а не президент.
Партія регіонів презентувала журналістам концепції військової та правової реформ. Засади реформування цих галузей озвучили сьогодні в прес-центрі Партії регіонів у кінотеатрі "Зоряний” Інна Богословська та Валерій Коновалюк.

Згідно з концепцією, чиновники матимуть обов’язково декларувати свої доходи та видатки, а також представляти результати своєї роботи на Інтернет-сайтах. Мешканцям районів Партія регіонів планує дозволити обирати мирових суддів для вирішення дрібних справ. Судді загальної юрисдикції, адміністративних судів, спеціалізованих судів мають отримувати від 12 до 24 тисяч гривень за умови повного щорічного декларування доходів і видатків як самого судді, так і членів його сім’ї, наголосила Інна Богословська.

Зарплату військовикам "регіонали” обіцяють підвищити втричі. Серед інших обіцянок військовослужбовцям – ліквідація черг на квартиру та закупівля нової зброї. Молодший офіцер має отримувати близько 2000 гривень, а старший офіцерський склад – від 4000 гривень, наполягає Валерій Коновалюк. Крім того, Партія регіонів обіцяє відновити Національну гвардію як елітну частину національного війська. 

Крім того, в Партії регіонів вважають, що президент не може бути верховним головнокомандувачем Збройних сил України. 

”Президент не може бути головнокомандувачем", - заявив Валерій Коновалюк. На думку кандидата в депутати, здійснювати верховне командування армією повинен міністр оборони і Верховна рада.

На зустрічі з журналістами Коновалюк заявив, що його партія до 2011 року має намір забезпечити квартирами всіх українських військовослужбовців. За його словами, сьогодні в Україні зареєстровано 13 тисяч військовослужбовців, які стоять в черзі на житло більше десяти років.

Кандидат у депутати також заявив, що Партія регіонів планує з 2008 року підняти заробітну платню для рядових військовослужбовців до 1400 гривень (280 доларів), для молодших офіцерів - до 2000 гривень (400 доларів), для вищого офіцерського складу - до 4000 гривень (800 доларів).

Згідно з Конституцією України, Верховним головнокомандувачем Збройних сил є президент.

ВідеоОбіцянки ПР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: