Військовим частинам електрику відключили зумисно

Тимошенко вважає, що це було запланованою акцією.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає "спеціально підготовленою акцією" відключення від енергозабезпечення військових частин в Україні.

"Немає і не було, жодних підстав відключати постачання електроенергії. На нашу думку, це була спеціально підготовлені, сплановані дії, які привели до знеструмлення бойових частин", - сказала вона, відкриваючи засідання уряду 4 лютого.

Прем'єр-міністр відзначила, що це питання розглянули учасники урядової наради за участю першого віце-прем'єра, міністра оборони, міністра палива і енергетики, а також військових експертів.

Тимошенко назвала злочинним дії, коли "військові частини відключаються від електроенергії без якого-небудь попередження".

Вона відзначила, що уряд на засіданні 4 лютого розгляне і схвалить законопроект, що передбачає внесення змін до закону про електроенергетику, яким забороняється знеструмлення військових частин, а також таких об'єктів соціальної сфери, як пологові будинки, дитячі садки, лікарні.

Прем’єр підкреслила, що бойові частини не мають бути відімкнені від енергопостачань "ні за яких умов".

Як повідомлялося, в кінці січня через борги 72 об'єкта Збройних сил Україні були відключені від мереж електропостачання.


Читайте також:
Стратегічним військовим об'єктам відключили електрику
На Львівщині міжнародний пункт пропуску закрили через борги
Київським школам включили тепло та світло

ВідеоВійськовим частинам електрику відключили зумисно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: